• dle 10.2
  • ,
  • наши фильмы
  • Регистрация    Войти
    Авторизация
    » » Турнір пам`яті Карло Мікльоша Груповий етап 2018 р.

    Турнір пам`яті Карло Мікльоша Груповий етап 2018 р.

    Категория: Останні новини футболу / Новини Львівщини

    "Рух" U-19 Винники - "Шпиль" Шпильчина 2:2

    17 березня - субота
    Стадіон імені Богдана Маркевича
    Голи: Баран Ярослав (8,52) - Витак Ігор (44), Симко Юрій (75)
    Арбітр: Тарас Радюкін
    Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Михайло Савка
    "Рух" U-19 Винники - Бурбан Максим, Медицький Остап, Грабовський Руслан, Брама Максим, Шевченко Ярослав, Гуль Тарас (Борис Ярослав,46), Іжовський Іван, Баран Ярослав, Іванець Олег (Ярема Богдан,75), Карп`як Дмитро (Ісаєнко Володимир,75), Джебженяк Олександр
    "Шпиль" Шпильчина - Дацко Тарас, Наконечний Петро, Фостик Богдан (Симко Ігор,67), Карпік Богдан, Машталір Володимир, Симко Юрій, Мелешко Іван, Гришик Дмитро, Антошків Володимир, Витак Ігор (Симко Іван,34), Кіт Андрій (Чура Іван,34)
    Попередження: Симко Юрій (33), Медицький Остап (35), Витак Ігор (73). Вилучення: Медицький Остап (90, друге попередження)

    "Газовик-Хуртовина" Комарно - "Скеля" Жовква/Крехів 1:3

    17 березня - субота
    Стадіон імені Богдана Маркевича
    Голи: Саприка Роман (66 - з пенальті) - Уваров Назар (31 - з пенальті), Гоцій Юрій (65), Шляхетка Олег (70)
    Арбітр: Андрій Чулик
    Асистенти арбітра: Василь Верблянський, Сергій Пашковський
    "Газовик-Хуртовина" Комарно - Мельник Андрій, Кардаш Андрій, Крилов Андрій (Губич Юрій,67), Андрушко Михайло, Саприка Роман, Панчишин Юрій (Гнатів Володимир,61), Корнецький Іван, Самотіс Олег, Подоба Святослав, Тимунь Володимир
    "Скеля" Жовква/Крехів - Вишнянчин Андрій, Курса Володимир, Демчишин Іван, Мосевич Віталій, Биків Сергій (Колінцик Василь,55), Уваров Назарій (Кісіль Олег,70), Якимів Орест (Парасюк Володимир,80), Лазурак Роман (Заверюха Юрій,65), Неділько Володимир (Жукевич Владислав,46; Багрій Павло,77), Гоцій Юрій (Дзеркаль Павло,78), Шляхетка Олег (Вовкун Микола,76)

    "Гірник" Новояворівськ - ФСК "Яворів" 0:3

    17 березня - субота
    Стадіон "Сокіл"
    Голи: Наконечний Андрій (2,65), Желізко Андрій (4)
    Арбітр: Володимир Міняйло
    Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Ігор Козоріз
    "Гірник" Новояворівськ - Середа Ігор, Горуна Андрій, Мубінов Володимир, Хомік Володимир (Балабух Тарас,67), Бішко Василь (Лозинський Олег,78), Николишин Тарас, Карковський Богдан (Романовський Сергій,70), Фостаковський Богдан (Рус Микола,33), Пштир Роман (Шуліга Орест,52), Коцовський Олег (Кривяк Василь,67), Великий Олесь (Гридовий Владислав,78)
    ФСК "Яворів" - Милявський Роман, Федор Іван (Ништа Петро,72), Візниця Микола, Грицан Мар`ян (Герелей Тарас,70), Кіт Василь (Худоба Руслан,55), Полянчич Ігор, Мацелюх Олег, Желізко Андрій, Наконечний Петро, Шевчик Павло, Когут Тарас
    Попередження: Когут Тарас (30)

    "УГВ-Сервіс" Пятничани - "Леоні" Нежухів 4:2

    17 березня - субота
    Стадіон "Арена Довге"
    Початок матчу: 19.00
    Арбітр: Ігор Пак
    Асистенти арбітра: Борис Гребінь, Ігор Кахнич

    "Темп" Відники - "Легінь" Брюховичі

    18 березня - неділя
    Стадіон "Сокіл"
    Початок матчу: 10.00

    "Карпати" К.Бузька - "Богун" Броди

    18 березня - неділя
    Стадіон "Сокіл"
    Початок матчу: 14.00

    ФК "Мостиська" - ФК "Янів" І.Франкове

    18 березня - неділя
    Стадіон "Сокіл"
    Початок матчу: 16.00

    "Фенікс-Стефано" Підмонастир - ФК "Бори" Бориничі

    18 березня - неділя
    Стадіон "Сокіл"
    Початок матчу: 18.00

    СКК "Пісочна" - КСК "Берездівці"

    18 березня - неділя
    Стадіон с. Пісочна
    Початок матчу: 14.00

    ФК "Підбуж" - "Галичина" Дрогобич

    18 березня - неділя
    Стадіон с. Підбуж
    Початок матчу: 14.00

    ФК "Старий Кропивник" - "Прикарпаття" Ст.Самбір

    18 березня - неділя
    Стадіон с. Підбуж
    Початок матчу: 16.00

    "Авангард" Жидачів - ФК "Вільхівці"

    18 березня - неділя
    Стадіон м. Жидачів
    Початок матчу: 13.00

    "Кохавинка" Гніздичів - "Хімік" Н.Розділ

    18 березня - неділя
    Стадіон м. Жидачів
    Початок матчу: 15.00

    ФК "Рата" В.Мости - ФК "Сокаль"

    18 березня - неділя
    Стадіон с. Сілець
    Початок матчу: 13.00

    "Легенда" Сілець - "Ера" Соснівка

    18 березня - неділя
    Стадіон с. Сілець
    Початок матчу: 15.00

    ФК "Комарів" - ФК "Синьковичі"

    18 березня - неділя
    Стадіон с. Комарів
    Початок матчу: 13.00

    "Шахтар" Острів - ФК "Свитазів"

    18 березня - неділя
    Стадіон с. Комарів
    Початок матчу: 15.00

    ФК "Гамаліївка"/"Сокіл" Ямпіль - ФК "Куликів"

    18 березня - неділя
    Стадіон с. Гамаліївка
    Початок матчу: 13.00

    ФК "Малехів" - "Слава" Торки

    18 березня - неділя
    Стадіон с. Гамаліївка
    Початок матчу: 15.00

    "Авангард" Жидачів - ФК "Вільхівці"

    18 березня - неділя
    Стадіон м. Жидачів
    Початок матчу: 13.00

    "Кохавинка" Гніздичів - "Хімік" Н.Розділ

    18 березня - неділя
    Стадіон м. Жидачів
    Початок матчу: 15.00шаблоны для dle 11.2
    Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.