DataLife Engine > Останні новини футболу / Чемпіонат Львівщини. Перша Ліга. Група А > Перша Ліга Львівщини Дорослі склади Сьомий тур Група "А". Результати докладніше... 15 червня - неділя

Перша Ліга Львівщини Дорослі склади Сьомий тур Група "А". Результати докладніше... 15 червня - неділя


17-06-2014, 22:50. Разместил: Vova

Перша Ліга Львівщини

Дорослі склади

Сьомий тур

Група "А". Результати докладніше...

15 червня - неділя

 "Галичина" Бібрка - ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця3:0

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистенти арбітра: Віктор Кулик, Роман Піпа

Делегат ФФЛ: Роман Зань

Голи: 1:0 - Яценко Олег - з пенальті, 4; 2:0 - Закревський Іван, 7; 3:0 - Данило Тарас - з пенальті, 64

"Галичина": Жезло Андрій; Сапуга Андрій; Курса Володимир; Яценко Олег; Ільчишин Андрій; Гурка Михайло; Гвозд Володимир (Лаба Володимир, 61); Сень Юрій; Слюбик Ігор (Матвіїв Григорій, 71); Закревський Іван (Данило Тарас, 55); Онисько Павло (Гришко Назар, 75)

Запасні: Турчин Олег

ФК"Сокаль-ВолКом": Толстой Павло (Гончарук Артем, 87); Береза Ігор; Сільвестр Павло; Заморський Назар; Смолинець Олег; Терпеливець Олег; Снітко Андрій (Тимосевич Денис, 83); Буй Микола; Галянт Олег; Тимосевич Вадим (Федун Артем, 2); Котюк Максим (Рибай Марко, 83)

Запасні: Кривчук Богдан

Попередження: Ільчишин Андрій, 50; Береза Ігор, 63

"Думна" Ременів - "Спиртовик" Лопатин3:2

Арбітр: Роман Брандибура

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Тетяна Гринишена

Делегат ФФЛ: Степан Понайда

Голи: 0:1 - Ткачук Павло, 11; 1:1 - Паламар Олександр, 13; 2:1 - Бабин Роман, 67; 3:1 - Бушка Василь, 81; 3:2 - Шпур Олег, 86

"Думна": Папп Орест; Ковальчук Віктор; Бахор Олесь; Тимчук Олександр; Козак Володимир; Бардокін Роман; Одноріг Степан (Суслов Валентин, 80); Коляса Андрій (Назаренко Володимир, 66); Бабин Роман; Паламар Олександр; Бушка Василь (Медвідь Іван, 89)

Запасные: Горін Юрій; Сушко Андрій

"Спиртовик": Віхоть Олег; Ткачук Назар; Шпур Олег; Гілевич Володимир; Антонюк Володимир; Климкович Юрій; Слоневський Богдан; Гонський Микола; Панасюк Юрій (Хрящевський Владислав, 83); Ткачук Павло; Левицький Богдан

Запасні: Шостак Андрій; Козира Петро

Попередження: Ткачук Назар, 22; Бахор Олесь, 36; Левицький Богдан, 56; Шпур Олег, 61; Бабин Роман, 83; Тимчук Олександр, 90+3

ФК "Добросин" - ФК "Яричів" Н.Яричів 4:3

Арбітр: Василь Верблянський

Асистенти арбітра: Степан Чоп, Андрій Баран

Делегат ФФЛ: Мирослав Дорош

Голи: 0:1 - Назаренко Олександр, 9; 1:1 - Когут Михайло, 13; 1:2 - Яйко Олег, 18; 2:2 - Когут Михайло, 24; 3:2 - Когут Михайло, 33; 4:2 - Паска Тарас, 45+1

4:3 - Кулик Олег, 52.

 

ФК "Добросин": Босий Андрій; Черховський Роман; Кобринець Михайло; Породько Сергій; Галич Роман (Клуб Андрій, 82); Паска Тарас (Бабій Ігор, 58); Когут Михайло; Галич Володимир; Івасюк Сергій (Маслюк Василь, 28); Никодим Андрій (Гель Андрій, 81); Кулай Юрій

Запасные: Цюпка Андрій; Холод Руслан; Лишак Василь

ФК "Яричів" Н.Яричів: Яремків Дмитро; Мацюра Василь; Чорномаз Мар`ян; Задорожний Андрій; Ткач Тарас (Кулик Олег, 16); Назаренко Олександр (Абрашкін Василь, 77); Ліпіцький Роман; Яйко Олег; Навроцький Назар; Суслов Микола (Лотиш Олег, 72); Задорожний Віталій

Попередження: Ліпіцький Роман, 45+1; Чорномаз Мар`ян, 90+2; Задорожний Віталій, 90+2; Породько Сергій, 90+3

"Вугільник" Гірник - "Сокіл" В.Глібовичі 4:2

Арбітр: Руслан Панас

Асистенти арбітра: Василь Притула, Богдан Горошко

Делегат ФФЛ: Анатолій Філевич

Голи: 1:0 - Джерш Сергій, 16; 1:1 - Заблоцький Максим, 23; 2:1 - Джерш Сергій, 30; 3:1 - Джерш Сергій, 45; 3:2 - Заблоцький Максим - з пенальті, 54; 4:2 - Данилюк Володимир, 60

"Вугільник" Гірник: Кварцяний Денис; Просецький Ігор; Жук Олег; Васюта Роман; Найдишак Юрій; Шайнюк Віталій; Данилюк Володимир; Парадінець Руслан (Довганик Олександр, 49); Цьмух Андрій (Гарасим Богдан, 51); Цьмух Михайло (Мастикаш Михайло, 68); Джерш Сергій (Павлюк Василь, 86)

Запасні: Торіков Віктор

"Сокіл" В.Глібовичі: Дацко Тарас; Бойко Степан; Синишин Назар; Шумський Володимир (Симко Юрій, 46); Хамуляк Роман; Толочко Остап; Заблоцький Максим; Жукровський Володимир (Сірків Олег, 70); Голод Зіновій; Синишин Мар`ян; Альфавіцький Богдан

Предупреждения: Найдишак Юрій, 74; Симко Юрій, 79; Альфавіцький Богдан, 88

"Богун" Броди - "Енергетик" Добротвір 3:1

Арбітр: Юрій Малаха

Асистенти арбітра: Тарас Радюкін, Мирон Лозинський

Делегат ФФЛ: Ростислав Кусень

Голи: 1:0 - Магдиш Дмитро, 36; 1:1 - Легедза Олег, 43; 2:1 - Хижий Сергій, 62; 3:1 - Магдиш Дмитро, 77. Нереалізовані пенальті: Шелест Петро ("Богун" Броди), 90+2

"Богун": Кіт Сергій; Івчук Анатолій; Кропива Роман; Демчук Василь; Лозовий Михайло; Ільчишин Юрій; Хижий Сергій; Шелест Петро; Магдиш Дмитро (Дробик Дмитро, 88); Козира Володимир (П`ятковський Юрій, 89); Майструк Володимир (Мартинюк Юрій, 90)

Запасні: Дудчак Андрій; Зварич Ярослав; Бляхар Тарас

"Енергетик": Дещиця Олег (Шмуль Володимир, 87); Легедза Олег; Литвин Богдан; Дещиця Іван; Костюк Нестор; Шишка Ігор; Кмита Роман; Савченко Сергій; Андреєв Олександр (Браташ Роман, 81); Малецький Михайло; Фецич Ігор

Запасні: Скіпчак Олег; Демчук Михайло; Мудрик Олег; Крупа Володимир

Попередження: Малецький Михайло, 5. Вилучення: Лозовий Михайло, 25; Малецький Михайло, 74 (2ЖК)

шаблоны для dle 11.2
Вернуться назад