Кубок Ернеста Юста. ФК Скала Моршин u-19 - ФК Підбуж 3 : 2

Категория: Львівщина / Новини Львівщини / Турніри / Новини Дрогобиччини

Кубок Ернеста Юста. ФК Скала Моршин u-19 - ФК Підбуж 3 : 2.

Коли молодість б'є досвід...

До цього поєдинку команди підійшли в різних кондиціях. ФК Підбуж важався явним фаваритом, як за складом так і за минулорічними виступами. Нагадаємо що ФК Підбуж у 2013 році на Кубок Юста дійшов до півфіналу, де поступився Прем'єр ліговому ФК Миколаїв 2 : 1. Також минулого року ФК Підбуж зустрічався з юніорами Моршина на стадії 1/8 фіналу, де перміг 1 : 0(гол на рахунку Олександра Розлуча). Та на користь Скали були постійні тренування і величезна лава запасних гравців, яка пізніше суттєво вплине на хід поєдинку.
    Що ж до стану самого поля то воно було ідеальне: ідеально рівне, та без наявності будь-яких калюж. Але це ідеальне поле мало великий мінус через погодні умови, газон тут зі штучним покриттям, і від не вщухаючого дощу м'яч просто тікав по газоні.(хто хоч раз грав на штучному полі під час дощу або після нього чудово зрозуміє).
    Поєдинок між командами розпочався з небезпечної атаки ФК Підбуж, де з лівого флангу Андрій Сов'як віддавав гостру передачу в штрафний майданчик на Піцура Романа, але останній не зміг впоратись з м'ячем. Моршинці одразу відповідають небезпечним штрафним з кута штрафного майданчика, м'яч летить вище, гра проходить за рівної боротьби.  На 11 хвилині ФК Підбуж відкриває рахунок в матчі. В центрі поля гравець ФК Підбуж виграє повітря, скидуючи круглого на фланг Колодію, той довго не думаючи переправляє вперед на Леськіва і Ігор вискакує на побачення з голкіпером Скали Рильським впевнено перекидуючи м'яч над голкіпером робить рахунок 0 : 1. Після пропущеного голу футболісти Скали більше тримають м'яч у себе в ногах катаючи його в центрі на своїй частині поля. На 20 хвилині небезпечно атакували моршинці. Вивели свого нападника сам на сам з голкіпером ФК Підбж, але в останню мить нападнику завадив пробити Юзьв'як, вибивши м'яч з під ніг форварда.  На 33 хвилині ФК Підбуж подвоює свою перевагу. Леськів Ігор тікає по правому флангу від захисника віддає передачу в центр штрафного майданчика на Миськіва і той першим дотиком приймає а другим відправляє м'яч точнісінько в кут воріт Рильського 2 : 0. Скала Моршин мала шанс відігратись, але молоді гравці просто не користувались подарунками від захисників Підбужа то влучаючи  у воротаря, або й зовсім не попадаючи з вигідних позиціях у ворота Голубіцького. Перший тайм завершився з рахунком 0 : 2 і незначною перевагою ФК Підбуж. Підбужани з трьох моментів релізували два. Нічого не сповіщало про біду, та попереду другий тайм.
    ФК Скала Моршин випустили шість свіжих гравців, які кардинально змінили гру. Моршинці із початку другого тайму взяли гру під свій контроль володіючи повнісю м'ячем, але натомість не створюючи реальної небезпеки супернику. На 56 хвилині Юзьв'як отримує травму і ФК Підбуж проводить вимушену першу заміну на поле виходить Свищ Микола. 20 хвилин моршинці присипали уважність захисників ФК Підбужа і це принесло свої плоди. На 61 хвилині прохід правим флангом передача в 11 метрову зону ФК Підбужа і ніким не прикритий Козловський скорочує рахунок 1 : 2. Не проходить і двох хвилин як на адресу ФК Підбуж приходить термінова телеграма з рахунком 2 : 2. Прохід тим же правим флангом, де вдруге з опонентом не справляється Сов'як, вихід віч на віч з Голобіцьким і Козловський робить дубль. Після пропущеного голу команди стали грати обережно, щоб не втратити дорогоцінних очків. За три хвилини до завершення матчу міг виходити вперед ФК Підбуж, пробивши головою не точно з двох метрів. Йшла 92 хвилина матчу остання додана, предача в  штрафний Підбужа і Лазаренко Віталій в оточенні двох захисників ФК Підбуж зумів прийняти м'яч обробити його і пробити повз Голубіцького 3 : 2.
    Вольова перемога ФК Скала Моршин над досвідчиними футболістами прем'єр та першої ліги області. Після заміни Романа Кекіса на 85 хвилині на полі за ФК Підбуж не грало жодного гравця з Підбужа.

Скала u-19 Моршин - ФК Підбуж 3 : 2 (0:2)
    Голи: Козловський(61,63), Лазаренко(92) - Леськів(11), Миськів(33).
    Попередження: Каванч(27), Цюцюра(39), Макаренко(64), Мись(78), Лазаренко(85) - Теплий О.(90).

ФК Підбуж: Голубіцький, Юзьв'як, Ковалик, Сов'як, Теплий О., Колодій, Миськів, Теплий І., Леськів, Піцур, Кекіс.
    Заміна: Свищ, Петрицин, Юроца