• ,
    » » » Кубок Ернеста Юста. 2-ий тур. СК Пісочна - ФК Підбуж 0 : 5.

Кубок Ернеста Юста. 2-ий тур. СК Пісочна - ФК Підбуж 0 : 5.

Категория: Новини Львівщини / Турніри / Кубок Львівської області / Новини Дрогобиччини

СКК "Пісочна" - ФК "Підбуж" 0:5

стадіон "Арена-Довге".

Голи: 0:1 - Малецький Назар, 34; 0:2 - Малецький Назар, 62; 0:3 - Малецький Назар, 64; 0:4 - Колодій Іван, 77; 0:5 - Леськів Ігор, 84.

Арбітр: Андрій Чулик Асистенти арбітра:Ростислав Якимик, Юрій Суряк

СКК "Пісочна": Крашевський Андрій; Кондур Сергій; Яценко Олег; Процик Андрій (Мавров Назар, 46); Демчишен Роман; Процан Василь (Ільчишин Роман, 80); Гірський Тарас; Іванець Михайло; Трусевич Віталій; Мубінов Володимир (Демко Назар, 46); Багдай Іван (Гунько Володимир, 65)

ФК "Підбуж": Голубіцький Василь; Миськів Василь; Колодій Іван; Теплий Ігор; Теплий Олег; Сов`як Андрій; Леськів Ігор; Малецький Назар; Ковалик Іван; Піщальник Юрій; Порох Віктор

Попередження: Сов`як Андрій, 10; Яценко Олег, 23; Демчишен Роман, 28; Трусевич Віталій, 51

Підбужани виходячи на гру вже знали, що ФК Новошичі зазанав розгомної поразки 8 : 3 і для того щоб боротися за вихід з групи ФК Підбуж потрібно було обов'язково перемагати СК Псочна та ще й з різницею більшою ніж два м'ячі, нагадаємо що ФК Новошичі переміг СК Пісочна з рахунком 3 : 1. Зробивши невелику ротацію зі складом ФК Підбуж, вийшов на гру з шістьма гравцями ФК Самбір: Теплий Ігор, Теплий Олег, Леськів Ігор, Ковалик Іван, Порох Віктор, Малецький Назар останні двоє в першому матчі за ФК Підбуж не грали. У воротах незмінно стояв Голубіцький Василь, з ліва у захисті другий матч поспіль грав Сов'як Андрій, незмінні гравці основи ФК Підбуж ще з минулорічного виступу у Кубку Ернеста Юста Колодій Іван та Василь Миськів(к), та ще один дебют - Піщальник Юрій ФК Ходорів. Сама гра як і проти Скали розпочалась з атаки ФК Підбуж. Сов'як з штрафного удару навішав точнісінько на голову Теплому Олегу, який пробив в лічених сантематрах від дев'ятки воріт Крашевського. Через дві хвилини знову "відзначеється" Андрій Сов'як. Затримавши не за правилдами нападника СК Пісочна арбітр  без роздумів призначив небезпечний штрафний і нагородив Сов'яка першою жовтою карткою в матчі. Сам ж перший тайм проходив за невеликої переваги ФК Підбуж. На 34 хвилині найманший за зростом гравець ФК Підбуж Малецький Назар забиває гол головою, перекинувши сферу через воротаря у дальній кут воріт 0 : 1. Ще до кінця першого тайму команди обмінялись небезпечними моментами та відзначитись не вдалось більше нікому. Тож фундамент для перемоги гравці Підбужа заклали, пішовши на перерву за рахунку 0 : 1 на користь ФК Підбуж.

Другий тайм почався під диктовку гравців ФК Підбуж. На 62 хвилині Теплий Ігор скориставшись помилкою захисту СК Пісочна віддав передачу на Малецького Назара, який спокійно прийняв м'яч і пробив круглого у кут воріт 0 : 2. Через дві хвилини знову відзначається ФК Підбуж. Контрвипад номінальних гостей в матчі Ільків виводиить Малецького один на один і той в дотик по більярдному оформляє хет-трик 0 : 3. Згодом на футбольному полі залишилась тільки одна команда нею був ФК Підбуж. Рахнуок міг би бути набагато більшим реалізуй підбужани усі свої моменти. На 77 хвилині відзначився знову ФК Підбуж. Колодій втік по правому фланзі прострілив у воротарській майданчик і захисник зрізав м'яч у власні ворота, хоч згодом м'яч записали на Колодія 0 : 4. За шість хвилин до кінця матчу відзначився Ігор Ільків 0 : 5(черговий вихід сам на сам) після передачі Сурника Володимира, який вийшов на заміну замість кращого гравця матчу Малецького Назара. То ж впевнена перемога ФК Підбуж над СК Пісочна.

Очікуйте на другий тиждень головної битви у Кубку Ернеста Юста між ФК Новошичі та ФК Підбуж.