Чемпіонат Львівщини. Перша ліга. Група Б. 10 тур. 6-7 липня.

Категория: Львівщина / Чемпіонат Львівщини. Перша Ліга. Група Б
    "Газовик-Хуртовина" (Комарно) -ФК Самбір"-1:3 (1:1)

Арбітри: А. Лютий, А. Чулик (обидва - Львів), С. Лужецький (Дрогобич).

Голи: Лешега (36) - Леськів (13), Малецький (55), Лапицький (80).

"Газовик-Хуртовина": Гораєцький, Кардаш, Юзьв'як, Угриновський, Савчишин, Лешега, Ло-мушинський (Хромуляк, 56), Панчишин (Чура, 67), Ригус (Крилов, 34), Рогач, Іваськевич.

"Самбір": Андрієшин (Феданяк, 89), Порох (Кау-шанський, 80), Держепільський, Ковалик, Лапицький, Стародуб (Карвацький, 76), Леськів, Теплий (Сивик, 57), Кіт-Копеляк, Франкович, Малецький (Касенич, 87).

Юнаки: 2:0.

Звітний поєдинок у Комарному зустрів обидві команди спекою, що не могло не позначитись на їх грі.

Від перших хвилин гості дещо краще володіли ігровою перевагою і вже на тринадцятій хвилині Ігор Леськів, досить впевнено скориставшись незлагодженими діями захисту господарів, замкнув прострільну передачу партнера по команді. Після забитого гола команди, начебто, прокинулися та почали демонструвати хороший футбол. Рахунок у зустрічі змушував господарів поля йти вперед, що згодом принесло свої дивіденди. Кульмінаційний момент у першій половині гри настав на 34-ій хвилині, коли на поле вийшов Андрій Крилов, замінивши травмованого Ригуса. Саме він вже через хнилину перебування на полі впритул завдавав удару головою, та поруч зі штангою, а майже одріпу ж, у наступній атаці, Михайло Лешега і їх ми. холоднокровно замкнув вивірену передачу від Павла Рогача, тим самим відновивши рівновагу в рахунку.

У подальшому кс|ианди діяли на зустрічних курсах, і хто знає, як би розвивалися події у другій
    Епізод гри «Газовик-Хуртовина» (Комарно) - ФК «Самбір»
    половині зустрічі, коли б на доданій до першого тайму хвилині удару Крилова після подачі з кутового не завадила б поперечка (небагато забракло, щоб м'яч опинився за лінією воріт). Як кажуть у футболі, гол у роздягальню забити не вдалося - мабуть, не судилось.
    Діставши певні настанови у перерві, кожна з команд вийшла на другу половину зустрічі з належним настроєм. Як показала у подальшому гра, більше аргументів для перемоги було у гос-
    тей. Спочатку Назар Малецький обвідним ударом із кута штрафного майданчика вивів гостей вперед. Як не намагалися господарі дати гідну відповідь, їм це не вдалось зробити, а от Дмитро Лапицький на 80-ій хвилині точним ударом, як у більярді, метрів із двадцяти п'яти поставив крапку у цьому протистоянні - 3:1 на користь ФК «Самбір».

"Водник" (Львів) -"Карпати" (Турка) -1:1 (0:0)
    Львів. Стадіон "Школяр". 100 глядачів.

Арбітри: Р. Хомин (Самбір), Ю. Ковальчук (Львів), А. Смольський (Новий Яричів).

Голи: Процев'ят (70) - Карнадз-Мартинів (48).

"Водник": Чопко, Смачило, Крілишин, Трохим-чук (Міськів 90+2), КиЬгль, Мацюпа, Залізняк (Гринькїв, 80), Темнюк, Пиріг (Левицький, 51), Куд-рявцев (Процев'ят, 64).
    "Карпати": Левицький, Гогаладзе, Карнадз-Мартинів (Москаленко, 66), Михайлечко, Холощанов, Кривко, Петричкович, Бабич, Холявко, Мавров, Редько.

Юнаки: 6:0

Спека продовжує панувати на футбольних полях Львівщини. Матч, у якому львівський "Водник" приймав турківські "Карпати", тому не виняток. Температура повітря становила 31 С і не мала жодних намірів опускатися нижче Тож глядачам доводилося ховатись лоближче до тіні дерев, а арбітрам - дозволяти "водопої" кожного тайму.
    Розпочався матч доволі жваво. "Карпати" перший небезпечний момент створили уже на третій хвилині. Петричкович відібрав м'яч у гравця "Водника", навісив у штрафний майданчик, по м'ячу приклався Олег Бабич, але воротар виявився на місці.
    Наступний гострий момент був уже на рахунку львів'ян. Після подачі кутового по воротах "Карпат" пробивав Кудрявцев, проте не влучив. Після цих п'яти хвилин гри у ній наступило затишшя. Фактично до кінця першого тайму команди не створили жодної гострої атаки, обмежуючись лише натяками на них. Кілька потенційно небезпечних моментів змарнував той же Кудрявцев, і на цьому справа завершилася.
    Другий тайм проходив куди цікавіше. Власне і два м'ячі, що були забиті, побували в сітці у другій половині гри. Першими забили "Карпати". Десятий номер турківчан Ярослав Кар-надз-Мартинів здійснив прохід крізь оборонні редути "Водника" і акуратно поклав кулю у кут воріт Романа Чопка. Сталось це на третій хвилині другого тайму.
    Швидкостей у другому таймі також додалося, тож і спостерігати за футболом стало цікавіше. Пропустивши м'яч, господарі поля почали активніше діяти на половині поля суперника. Після серії штрафних ударів і -кутових удача все ж їм посміхнулась. Троє гравців "Водника" розіграли м'яч між собою, а Святослав Процев'ят, який кілька хвилин перед тим вийшов на заміну, довго не вагався і спрямував шкіряного у ворота - 1:1.
    Турка ще могла вийти вперед, проте після проходу гравця "Карпат" його удар парирував голкіпер. До того ж, удару було завдано з вкрай невигідної позиції, у той час, коли поряд просив м'яча відкритий гравець команди гостей.
    Таким чином, матч завершився бойовою нічиєю. Але варто віддати належне "Воднику". Найстаршим гравцямкоманди ущьому матчі -
    зважаючи на це, демонструє доволі якісний футбол. У цьому матчі господарі поля більше атакували і зуміли вирівняти рахунок гри, яка складалася не на їхню користь. Можна констатувати, що у цієї молодої команди є великий запас потенційного розвитку.

"Дон Боско" (Львів) -ФОК "Городок"-1:3(0:0)

Арбітри: А. Смольський (Новий Яричів), Р. Бла-вацький, С. Панкратьєва (обоє - Львів). Делегат ФФЛ: В. Соломонко (Львів).

Голи: Якшен (90+2 п.) - Пірожик (76 а/г), Іваноч-ко (80), Ю. Мариняк (88).

Нереалізований пенальті: Гунько (82). Попередження: Крижановський (28), Гунько (78) - Посполітак (12), Селедець (28).

"Дон Боско": Вороблевський, Кульчицький, Пірожик, Гунько, Крижановський, Шумський (Коз-лов, 59), Якшен, Мудь, Маргаль, Галах (Модриць-кий, 82), Хорольський.
    "Городок": Помужак, Селедець (П. Мариняк, 59), Антонов, Макітра (Русин, 46), Бахур, Гай-лаш, Ю. Мариняк, Посполітак (Зворський, 59), Везденко (Іваночко, 46), Попович, Борис (Солтис, 74).

Юнаки: 4:4.
    У першому таймі більше контролювали м'яч господарі поля, щоправда, при цьому особливо реальних нагод відзначитися забитим м'ячем у них не було. Натомість гості з Городка, діючи "другим" номером, організували декілька досить гострих атак. Зокрема, під час однієї з контратак віч-на-віч із воротарем львів'ян вийшов Юрій Борис. Досвідчений форвард робив у цій ситуації все, як потрібно, проте йому не пощастило і "шкіряний" влучив у поперечину воріт. Згодом непоганого удару головою завдавав Іван Гайлаш і знову без успіху. Після відпочинку наставник "Городка" провів низку замін, знявши з гри декількох ветеранів і випустивши молодих виконавців. Ці зміни пожвавили гру гостей та додали гостроти у їхніх діях насамперед в атаці. Відтак перевага поступово перейшла до гостей і на 76-ій хвилині це вилилося у гол. Причому відзначитися гостям допомогли самі господарі. Іван Пірожик, намагаючись віддати м'яча своєму "кіперу", не розрахував сили удару і "сфера" опинилася у сітці власних воріт.