Попередження: Кісак (41), Кирчей (70), Мелько (85) - Павлів (43).

Голи: Кирчей (45) - Швед Р. (20)

ФК Стебник: Гавран, Сурник, Гогаладзе, Карнадз - Мартинів, Кирчей, Юзьв'як І., Костюк, Кривко, Ригус, Кісак, Кокотайло.

Заміна: Мелько, Собко.

У неділю 19 серпня ФК Стебник приймав на своєму полі одного з лідерів чемпіонату СКК Пісочна. Вболівальники чекали від цього матчу чергового футбольного видовища. Адже для господарів поля вже увійшло у приємну звичку, не залежно від результату поєдинку, дарувати своїм уболівальникам змістовну та видовищну гру. Стебничани вже з перших хвилин матчу дали зрозуміти своїм грізним суперникам, що протягом дев'яносто хвилин матчу на них чекає боротьба на кожному клаптику поля. Перший тайм проходив за суцільної переваги господарів поля: і володіння м'ячем, і гострі моменти все це було на користь господарів. Гості спроммоглись лише на два точні удари в ствір воріт господарів за весь перший тайм. Але не зважаючи на це першим відзначитись вдалось гостям. На 20 - ій хвилині матчу зі штрафного удару з 35 метрів капітан СКК Пісочна Роман Швед закинув м'яч за комірець голкіперу господарів Василю Гаврану 0 : 1. Стебничани зі всіх сил намагались відігратись і перед самим свистком на перерву домоглись свого. Чергова атака правим флангом, Костюк Іван вривається в штрафний майданчик гостей, де його зупиняють не за футбольними правилами. Суддя без вагань показує на 11 - ти метрову позначку. І Роман Кирчей вправно розводить круглого і голкіпера по двом різним кутам 1 : 1.

Друга половина гри проходила за схожим сценаріє що й перша. Команди обмінялись гострими моментами та відзначитись не пощастило нікому. То ж команди розходяться мировою 1 : 1.

Слід відмітити що наставник "калійників" Андрій Кузан на правильному шляху. Команда виглядає набагато потужніше ніж на старті чемпіонату. Залишилось тільки вправно реалізовувати гольові моменти і перемога неодмінно прийде.

Натомість юнацька команда ФК Стебник не залишила жодних шансів супернику наколотивши шість сухих м'ячів.

Наступний матч ФК Стебник проведе 24 серпня проти лідера, "Сокола" з Великих Глібович на полі суперника.