• ,
    » » » Кубок Ернеста Юста 2014р. СК Пісочна - ФК Новошичі 1 : 3.

Кубок Ернеста Юста 2014р. СК Пісочна - ФК Новошичі 1 : 3.

Категория: Турніри / Кубок Львівської області / Дрогобиччина / Новини Дрогобиччини

Кубок Ернеста Юста 2014р. СК Пісочна - ФК Новошичі 1 : 3.(1:0)

Дебют у Кубку Юста вдався. Справилися з нервами.

Інакше як нервозністю це пояснити не можна. З перших хвилин СК Пісочна взяли гру під свій контроль, володіння м'ячем, небезпечні моменти все це було на користь СК Пісочна. З ФК Новошичі можна було виділити чотирьох людей: Задорожного, Гогаладзе, Розлуча та воротаря Загарчука Олексія. Саме ця чітвірка заспокоювала решту гравців під час гри. На 30 хвилині СК Пісочна мав 100% момент щоб відкрити рахунок. Прохід по лівому фланзі простріл у центральну зону штрафного майданчика Загарчук м'яч відбиває, але точнісінько на ногу нападнику СК Пісочна удар і м'яч якимось дивом не залітає у ворота, захисник Новошич страхує голкіпера і виносить м'яч з лінії воріт. Пісочна все більше і більше насідає на ворота суперника. А тим часом Розлуч накручує захисника гостей на відвертий фол, 34 хвилина Яценків отримує жовту катрку на Розлучі у центрі поля. За дві хвилини все ж таки СК Пісочна забиває, той таки Яценків підключився до атаки і після передачі з флангу забиває вже в пусті ворота 1 : 0. Розуміючи що попереду в ФК Новошичі не вийде нічого путнього єдиний форвард номінальних гостей Олександр Розлуч нав'язує постійну боротьбу центральному захисникові Яценківу і в останнього не витримали нерви на 45 хвилині грубо збивши того ж таки Розлуча який виходив на побачення з воротарем СК Пісочна. Штрафний удар і друга жовта для Яценківа, хоч можна було показати і пряму червону. Тож команди пішли на перерву за явної переваги СК Пісочна, де рахунок міг бути як мінімум 3 : 0. На початку другого тайму на поле виходить кращий бомбардир Прем'єр Ліги Дрогобицького району Роман Шакалець. Другий тайм проходив за тим же сценарієм, що й перший, начебто і не було цього вилучення. Пісоченці в десятьох умудрялись насідати на ворота Загарчука, і воротареві ФК Новошичі з тяжким зусилям вдавалось зберегти свої ворота на замку. Основні події матчу почались з 67 хвилини де шедевральний гол забив Сергій Гогаладзе. Подача з штрафного удару в карний майданчик СК Пісочна м'яч відскакує за межі штрафної в район 23 метрів, де свого моменту чекав Гогаладзе і в дотик не даючи круглому опуститись на землю потужним ударом відправляє м'яч в ворота 1 : 1. Відчувши запах крові Новошичі понеслись добивати суперника. На 76 хвилині показову атаку проводить ФК Новошичі. Прохід по лівому фланзі Задорожного, який на собі протягнув Трусевича Віталія передача в центр на Розлуча той на право виводить Романа Шакальця один на один і кращий бомбардир Дрогобицького району робить рахунок 1 : 2. Ще за хвилину до кінця Шакалець відзначається дублем, підчатувавши воротаря суперника і скорставшись грубою помилкою, зафіксувавши м'яч воротар відпустив його з  рук, Роман забиває в пусті ворота і тим самим знімає всі питання щодо переможця в цій грі 1 : 3.

СК Пісочна - ФК Новошичі 1 : 3 (1:0)
    Голи: Яценків(36) - Гогаладзе(67), Шакалець Р.(76,89).
    Вилучення: Яценків(45)