» » » Кубок Ернеста Юста. 2-ий тур ФК Скала Моршин ю-19 - ФК Новошичі 8 : 3.

Кубок Ернеста Юста. 2-ий тур ФК Скала Моршин ю-19 - ФК Новошичі 8 : 3.

Категория: Турніри / Кубок Львівської області / Новини Дрогобиччини / Турніри

ФК "Скала" Моршин - ФК "Новошичі" 8:3

стадіон "Арена - Довге"

Голи: 1:0 - Стасюк Петро, 6; 2:0 - Цюцюра Василь, 20; 2:1 - Задорожний Микола, 31; 3:1 - Лазаренко Віталій, 44; 4:1 - Стасюк Петро, 57; 4:2 - Шакалець Роман, 63; 5:2 - Гончарук Станіслав, 73; 6:2 - Гончарук Станіслав, 80; 7:2 - Гончарук Станіслав - з пенальті, 85; 8:2 - Козловський Святослав, 88; 8:3 - Пігут Роман, 90.

Арбітр: Юрій Суряк Асистенти арбітра:Андрій Чулик, Ростислав Якимик

ФК "Скала" - "Скала" Моршин: Рильський Денис (Данкович Роман, 46); Стасюк Петро (Домальчук Олег, 60); Дмитренко Олег (Берест Василь, 60); Катана Станіслав; Гончарук Станіслав; Прокурор Ігор (Гнатів Руслан, 60); Кміть Назар (Нистирюк Ігор, 60); Арвеладзе Леван (Мись Едуард, 60); Пришнівський Володимир (Козловський Святослав, 60); Цюцюра Василь (Бродський Семен, 60); Лазаренко Віталій (Маляренко Андрій, 60)

ФК "Новошичі": Цісельський Любомир; Гінка Олег; Макар Віталій; Касенич Володимир (Грушка Василь, 46); Семенчук Віталій; Задорожний Микола; Гоголадзе Сергій; Пігут Роман; Іванченко Богдан; Шакалець Роман; Розлач Олександр (Мікляш Андрій, 18)

Попередження: Стасюк Петро, 19; Лазаренко Віталій, 60

Матч, який вирішував вихід з групи для однієї з команд в результаті пермоги. В якому команди підійшли в якості фавортів групи по три набрані пункти. Мало того ФК Новошичі до цього поєдинку очолював групу "6", маючи у своєму активі кращу різницю пропущених та забитих (3:1) ніж у гравців стрийської Скали (3:2). Хоч сатистика і турнірна таблиця була на користь ФК Новошичі, самі ж гравці Новошич перкрасно розуміли, що стрияни недооцінювати ФК Новошичі точно не будуть і хто у цьому матчі фаворит прекрасно розуміли. Сам матч розпочався з невеликої переваги ФК Скала Стрий, ця перевага втілилась у швидкий гол. На 6 хвилині черговий розіграш у центрі поля пас на лівий фланг, де Стасюк Петро накрутив Пігута увійшов у карний майданчик і з кута штрафного виконав у кут воріт. З однієї точки в другу 1 : 0. Після забитого голу Скала знову нав'язувала свою гру ФК Новошичі. Були і напівмоменти у Новошич Роман Шакалець обікрав останнього захисника сириян у центрі поля, але вийти на побачення з Рильським не вдалось. Чудова швидкість захисника ФК Скала Стрий завадила Роману досягти воріт суперника. На 18 хвилині відбулась перша заміна У ФК Новошичі замість Одного з кращих гравців команди у минулому матчі проти СК Пісочна Олександра Розлуча на поле вийшов Андрій Мікляш. На 20 хвилині рахунок Скала подвоює. Передача з лівого флангу у штрафний майданчик Цюцюра Василь приймає м'яч, обдумує де буде його пробивати і точнісінько в кут відправляє круглого 2 : 0. Повна відсутнісь будь-яких дій в даному епізоді з боку центральних захисників ФК Новишичі. Вже через п'ять хвилин рятує Любомир Цісельський. З того ж таки проблемного лівого флангу прострілював гравець ФК Скала Стрий у воротарський майданчик, де нападник Скали в дотик з двох метрів розтрілював Цісельського і останньому вдався гарний сейв. На 31 хвилині ФК Новошичі подавали свій другий кутовий. Мікляш поборовся до кінця м'яч відскочив за межі штрафного до Задорожного, який потужно пробив і м'яч після рикошету залітає під поперечку 2 : 1. Інтрига зберігається. Не знати яким би був результат матчу, якби арбітир все ж таки не зарахував гол на останніх хвилинах першого тайму. Після передачі з лівого флангу повітря виграє Лазаренко Віталій і пробиває по воротам, Цісельський реагує на удар і відбиває круглого, але як показує головний арбітр матчу Юрій Суряк з воріт, суперечливий, але гол 3 : 1. Кінець Першого тайму. В якому була відчутна перевага ФК Скала Стрий, але залишалась хоч якась надія для ФК Новошичі.
    Другий тайм. На 55 хвилині кращого бомбардира Дрогобицького району Романа Шакальця вивели сам на сам, але Шакальцю не вдалось попасти у ворота. За дві хвилини спрацювало "жилізне правило" не забиваєш ти - забивають тобі. Сергій Гогаладзе не зумів вибити м'яч, Стасюк обікрав опорного півзахисника ФК Новошичі і потужно пробив в дальній кут 4 : 1. Після пропущеного голу, пішло поїхало. Новошичі бігли відігруватись, гравці не встигали повертатись і те що робили Стрияни з Новошичами інакше як "побоїщем" назвати не можна. З порожніх воріт виносить м'яч захисник Новошич, стрияни не влучають у порожні ворота. Та на 63 хвилині ФК Новошичі скорочують рахунок до двох м'ячів. Гравці Скали проспали підключення лівого захисника, який пробіг пів поля з м'ячем, і замість того щоб пробити з 20 метрів, віддав на Шакальця, Роман виходть віч на віч і холоднокровно в дальній кут воріт робить рахунок 4 : 2. Після цього голу стрияни більш серйозніше поставились до гри і забивали м'ячі на любий смак, хронологію голів дивіться вище. Гіркоту поразки підсолодив Пігут Роман вийшовши сам на сам з воротарем після чудового пасу кращого гравця ФК Новошичі у цьому матчі Задорожного Миколи 8 : 3.
    То ж боротьба за вихід з групи буде відбуватись в очному протистоянні між командами Дрогобицького району.