Кубок Ернеста Юста 3-ий тур 2014. ФК Новошичі - ФК Підбуж 1 : 2

Категория: Турніри / Кубок Львівської області / Новини Дрогобиччини / Турніри
    Кубок Ернеста Юста 3-ий тур 22 лютого 2014. с. Довге
    Голи: Пігут-44 / Леськів-53, Колодій-65.
    Попередження: Макар, Розлуч, Пенюк / Колодій, Малецький.

ФК Новошичі: Цісельський, Гінка, Макар, Пенюк, Пупін, Гогаладзе, Задорожний, Пігут, Іванченко, Шакаклець, Розуч.
    Заміна: Грушка, Мікляш, Петельський, Тарасович, Касевич.

ФК Підбуж: Голубіцьки, Теплий, Миськів, Колодій, Леськів, Ковалик, Кекіс, Сов'як, Малецький, Порох, Юзьв'як.
    Заміна: Кекош, Юроца.

Найпринциповіший матч кубку Ернеста Юста 2014 року в якому зустрічались представники Дрогобицького району.
    Цей матч розпочався з хвилини мовчання за загиблими Героями України.
    Як і під час першого туру Кубку Ернеста Юста у завершальному третьому увесь день йшов дощ. Команди почали стартові хвилини поєдинку з обережних дій у центральному колі. Гравці ФК Підбуж більше володіли м'ячем але по справжньому гольових моментів створити не змогли за весь перший тайм. На відміну від ФК Новошичі гравці Підбужа виглядали на футбольному полі набагато впевненішими і справа з забитим м'ячем здавалась вирішиться у найближчі хвилини. Та чемпіони дрогобицького району 2013 року витримали натиск і зробили неймовірне. Йшла 44 хвилина матчу обидві команди були вже згідні на мирову у першому таймі та другої думки був Пігут Роман. Атака через центр поля передача на Пігута Романа той не зумів приборкати м'яча з першого разу але поборовся до кінця і з гострого кута поцілив у ворота 1 : 0 гол який шокував усіх на футбольному полі. Це до речі був перший і єдиний удар у ствір воріт за весь перший тайм у ФК Новошичі.
    На другий тайм команди вийшли по одній заміні на кожного. У ФК Новошичі замість Іванченка вийшов Тарасович. У ФК Підбуж замість капітана Кекіса Романа вийшов Кекош Микола. Гравці ФК Підбужа прекрасно розуміли що рахунок не на їх користь і взялись до виправлення ситуації. На 53 хвилині черговий розіграш у центральному колі пас на фланг Малецькому Назару той прострілює в центр і Леськів Ігор забиває у пусті ворота 1 : 1. Вже через три хвилини найдосвідченішений і водночас найгірший гравець цього матчу у складі ФК Новошичі Олександр Розлуч міг виводити чемпіонів Дрогобицького району вперед та Розлуч вийшовши сам на сам з Голубіцьким не попав у ворота. Вже через п'ять хвилин міг забивати другий м'яч Леськів Ігор протягнувши круглого від центра поля до штрафного майданчика Цісельського Любомира та останьому вдалось виручити ФК Новошичі відбивши м'яч на аут. На 65 хвилині ФК Підбуж продублював перший гол, єдина відміність тепер на вістрі опинився Колодій Іван, який після прострілу того ж таки Малецького забив уже переможний м'яч 1 : 2. Решту часу команди догравали на полі без гострих моментів, крім 90 хвилини. Малецький Назар вийшов віч на віч з Цісельським Любомиром упав у штрафному майданчику і арбітр справидливо нагородив Назара жовтою карточкою.
    Тож ФК Підбуж виходить з другого місця, а ФК Новошичі мають невеликі теоретичні шанси вийти з групи як краща третя команда підгрупи.