• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » Чергове засідання районої ради. Тема - Футбол.

  Чергове засідання районої ради. Тема - Футбол.

  Категория: Новини

  28 травня в стінах райдержадміністрації проходило чергове засідання, одною з тем якої було Футбол, гроші суддям від команд.

  Почнемо з того, що це не було просте засідання. Метою засідання було дійти однієї думки за те, щоб провести перевибори голови федерації. Михайлові Сендакові дійшли скарги від громад певних сіл про роботу федерації, а зокрема і його голови п. Кобильника. Не будемо перечисляти всіх дебатів, скажемо одне - зміни у федерації потрібні, як ковток свіжого повітря. Чи це буде зміна голови, чи зміна у любій ланці ФФД, але вона потрібна стовідсотково. Вислухавши усіх: суддів, тренерів, гравців, вболівальників, любих людей які хоч на грам тямлять у футболі. Одноголосно - потрібні зміни. Про довіру ФФД взагалі нема що говорити, нема таких людей що одноголосно довіряють федерації. Це проблема, до якої ніхто не хоче дослухатись. Не будемо закидати тільки федерації. Винна і наша влада. Яка погрожує про розпуск федерації, і проведення перевиборів. Але зрозумійте одне шановний п. Сендак, що ви, крім грошей, які перерахували федерації нічого спільного мати не можете. Футбол і політика несумісні речі. Футбол і райдержадміністрація, крім вище згадуваних грошей, не можуть мати нічого спільного. Можна тільки догадуватись, які персональні рахунки вирішують між собою Кобильник та Сендак, але люди добрі, від вашої так званої війни постраждає тільки один - футбол. Вже почали вмішувати Куруса. Ну не потрібно дивитись комусь в тарілку і вказувати де він був 2 роки тому. Людина робить для дрогобицького футболу більше ніж сама федерація. Коли Східниця і Стебник представляють дрогобицький район у обласних змаганнях і дають змогу нашій талоновитій молоді показати себе. Натомість райрада вперто стверджує, що людина нічого ще не зробила - абсурд.

  Зі слів Кобильника Василя Михайловича - федерація уже потратила на Прем'єр Лігу - 8800, Вищу - 9600, Першу - 4000, І Другу Лігу - 4000 гривень за травень місяць. А грошей вже нема. І ще одна цікава цифра - це 120 000 гривеь від районної ради для федерації. Звичайно є вже поправки, на 20 % врізати цей бюджет, тут все офіційно наказ від президента (любий бюджет на 20% скоротити). Цікавим залишається і той факт, що з чим прийшли з тим і пішли, нічого не вирішили.

  Наше бачення проблеми, як на це дивимося ми. Навіть якщо захочуть переобрати голову федерації, і переоберуть, проблема не зникне сама по собі. Потрібно рухатись вперед а не назад. Вирішуйте спочатку самі між собою. Кращий арбітр району, Кузьм'як Володимир не буде обслуговувати матчі нашого регіону, бо не можуть знайти спільного рішення в самій федерації. Лужецький Степан вже також не судить наш район, та сама причина. Під знаком питання, ще двоє нормальних суддів району. Тепер скажіть, що далі?

  Ми не хочемо втручатись у ваші справи в самій федерації, це не наше діло. Але коли нема ніякої конкретної відповіді на чергове наше питання, ну як ми можемо пізніше дивитись в очі нашим відвідувачам сайту.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
  КОММЕНТАРИИ (3)
  F0RVARD 3 июня 2012 18:19
  Перша Ліга
  Почаєвичі Лішня
  Молодіжка
  14-0
  Старші
  2-3.
            1
  gena 3 июня 2012 18:34
  Станиля - Дережичі ю. 2 : 2, дор. 2 : 5
  Дережичі кращі, Слава Укрваїні!!!
            2
  Misha 4 июня 2012 18:58
  Дережичі 3 червоних вхопили за 3 хв до кінця
            3