• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » Регламент районних змагань з футболу в сезоні 2012 року. Дрогобиччина.

  Регламент районних змагань з футболу в сезоні 2012 року. Дрогобиччина.

  Категория: Новини
  I. Мета і завдання
  1.1. Районні змагання з футболу проводяться з метою:
  - подальшого розвитку масового футболу в районі;
  - покращення стану навчально-тренувального процесу і підвищення споргивної майстерності;
  - підготовки футболістів у збірні команди району, області та команди майстрів регіону;
  - організації дозвілля людей та пропаганди футболу.
  II. Керівництво змаганнями
  2.1 Загальне керівництво змаганнями та безпосереднє проведення змагань покладається на громадську організацію "Федерація футболу Дрогобицького району" (ФФД).
  III. Учасники змагань та умови їх проведення
  3.1. До участі в чемпіонаті району допускаються команди фізкультурно-спортивних (футбольних) клубів, колективів фізкультури, підприємств, господарств, військових частин, які подали заявку і є колективними членами (ФФД).
  3.2. Підставою для внесення гравця до заявочного листа є копія особистого паспорта або іншого офіційного документа що підтверджує особу.
  3.4. Змагання у Премє'р, Вищій, Першій та Другій лізі чемпіонату та першості району проводяться за окремими заліками для юнаків та дорослих.
  На час проведення змагань дозволяється заявляти юнаків 1994-96 р. народження.
  3.5. До участі в змаганнях не допускаються гравці команд, що беруть участь в обласних змаганнях, аматорських або професійних лігах першості України.
  3.6. При виявленні футболіста, якого невірно заявлено з вини керівництва футбольного клубу, тобто невірно подані або сфальсифіковані дані про участь гравця в обласних змаганнях, перебування на контрактах в аматорських та професійних командах - зараховується технічна поразка (-:+). Гравцю забороняється виступати за команду до з'ясування всіх обставин та причин порушення Регламенту.
  3.7. Загальна кількість гравців, внесених у заявку команди для участі в районних змаганнях, не повинна перевищувати 25 чоловік.
  3.8. Структура чемпіонату Дрогобицького району на сезон 2012 року: Премєр ліга - 12 команд з юнаками ( 1994 р.н -1996 р.н.); Вища ліга - 12  команд з юнаками ( 1994 р.н -1996 р.н.); Перша ліга - 12 команд з юнаками ( 1994 р.н -1996 р.н.); Друга ліга - 12 зкоманд без юнаків
  Футбольні колективи які бажають виступати в 2013 році у Премє'р лізі без попередніх ігор, зобов'язані протягом сезону 2012 року виконати слідуючі вимоги :        - зареєструвати свій футбольний клуб в органах юстиції, відкрити рахунок, виготовити печатку та атрибутику клубу;
  - обгородити та обсадити футбольні поля, надавши їм охайного вигляду;
  - розпочати будівництво роздягальні, поставити лавки для сидіння та туалет;
  - застрахувати своїх футболісті та персонал в органах державноаі страхування; У випадку нехтуванням вимог федерації футболу, незалежно яке місце у
  підсумку посяде команда в чемпіонаті району, виконком ФФД вправі на наступний сезон відмовити футбольній команді виступати у Прем'єр лізі, замінивши її командою яка виконала вищевказані вимоги.
  3.9. Три гравці команди юнаків можуть виступати в один день за команду юнаків та дорослих. Відповідальність за їх функціональний стан покладається на представників команд та тренерів. Юнакам віком менше 17 років не дозволяється виступати за юнацьку та дорослу команду в один день. За юнацькі команди можуть виступати юнаки 94-96 років народження лише з дозволу медичної установи та заяви батьків, відповідальність за їх участь у змаганнях несуть представники команд.
  3.10. Команди всіх ліг (юнацький та дорослий склад) проводять змагання у два кола на своєму полі та полі суперника, юнацькі команди грають б перед грою дорослих.
  Тривалість   матчів:Юнаки - два тайми по ЗО хвилин, Дорослий склад - два тайми по 45 хвилин. Початок ігор: Прем'єр, Виша, Перша та Друга ліги - 14.30 (юн.) 16.00 (дор.)

  з 1 жовтня ігри проходитимуть : (юн.)-ІЗ.ЗО (дор.)- 15.00

  по домовленості двох представників годину ігор можна змістити але повідомити про це голову федерації футболу та оргкомітет не пізніше ніж день до гри.
  3.11. У кожній грі дозволяється заміна 7 гравців з числа 18, внесених у протокол матчу до початку гри. Представники команд зобов'язані заповнити та підписати протокол матчу за 30 хвилин до початку гри і пред?явити арбітрам посвідчення учасників змагань.
  Забороняється робити запис в протоколі гри під час та після матчу.
  Команда-господар поля заповнює протокол гри першою.
  Всі записи в протоколі матчу повинні вестися ручкою з чорною (синьою) пастою, відповідальність за це покладається на арбітра матчу.
  Попередження, отримані гравцем в матчах за юнаків та дорослий склад а також у ході різних турнірів та розіграшів кубків враховуються сумарно.
  3.12. Команди зобов'язані прибути на гру за 1 годину до її початку. Матчі повинні розпочинатися в точно встановлений календарем змагань час. Запізнення   команди   не допускається.
  Спізнення команди юнаків допускається, якщо гру дорослих команд можна розпочати у встановлений регламентом час. Спізнення фіксує тільки арбітр, який в точно встановлений час повинен зафіксувати повністю готовність стадіону до гри (сітки на воротах, прапорці, чіткі розмітки ліній ) і всі гравці команди господарів на футбольному полі.
  За запізнення і неявку на гру на команду накладаються дисциплінарні та фінансові санкції (згідно з дисциплінарним Кодексом) і зараховується технічна поразка (-:+)
  (до уваги не приймаються ніякі виправдовуючі документи).
  За непідготовку футбольного поля до гри, команді юнаків господарів зараховується поразка 0 : 3 і дається можливість 30 хв. на його підготовку до гри дорослих команд.
  Якщо команда не прибула на гру юнацьким складом, то їй зараховується технічна поразка (-:+) і з дорослого складу знімається - 1 очко.
  Якщо команда не прибула на гру юнацьким та дорослим складом (без поважних причин не повідомила ФФД), то їй зараховується технічна поразка (-:+•) і з команди дорослих не знімається 1 очко, а накладається штраф в сумі
  200 гривень, і повторну зустріч вона проводить на полі суперника та повністю оплачує арбітраж матчу своїми коштами.
  Якщо команда допустила невиїзд у (другому колі), то термін покарання переноситься на наступний календарний рік.
  3.12 Гравців, на яких відсутні посвідчення учасників або не внесені в протокол гри, до даного матчу не допускаються і ніякі пояснювальні документи арбітром матчу до уваги не беруться.

  3.13. На команду, яка без погодження з ФФД, виїхала на будь-які змагання або самовільно змінила місце проведення календарної гри без поважних причин, накладаються дисциплінарні санкції і їй зараховується технічна поразка (-:+).
  Команда за рішенням Виконкому ФФД може бути знята з розіграшу при систематичних порушеннях регламенту (трьох разів). До уваги не беруться ніякі випровдовуючі документи.
  Команди, які зняті зі змагань за неявки або інші проступки, на наступний сезон допускаються до участі з чемпіонаті та першості району в лізі нижчого рангу
  Якщо команда, яка знятії з розіграшу, провела менше 50 % матчів, то її результати анулюються, а якщо командора проведено 50 % і більше, то в непроведених матчах їй зараховуються технічні поразки.
  Всі випадки порушень даного Регламенту розглядає
  Контрольно- Дисциплінарний комітет Федерації футболу.
  3.14. В офіційних змаганнях команди зобов'язані виступати в однаковій фугбольній формі (футболка, труси, гетри, футбольне взуття, щитки). О Б О В Я З К О В О футболка повинна мати номер, під яким гравець записаний у протоколі матчу.
  У випадку однакового кольору форми в обох команд, право на вибір має команда гостей. Чемпіон району має право форму не змінювати.
  3.15. Присутність лікаря на всіх матчах районних змагань обов'язкова. Лікар зобов'язаний прибути на гру за ЗОхв до початку гри юнацьких складів,
  пред'явити арбітру медикаменті: і невідлучно знаходитись на стадіоні до завершення гри юнацьких та дорослих команд.
  Розпочинати гру за відсутносі і лікаря арбітрам категорично заборонено.
  Відповідальність за присутність лікаря на змаганнях та його кваліфікацію несуть представники футбольних команди - господарі поля.
  Якщо футбольний матч проходить на нейтральному стадіоні, то обидві команди зобов'язані прибути із своїм лікарем.
  Прізвище лікаря команди господарів, а також присутніх представників влади та правоохоронних органів, обов'язково повинні бути внесені арбітром у протокол матчу та підписані присутніми.
  У випадку отримання гравцем травми арбітр, зі слів лікаря, повинен внести в протокол матчу характер пошкодження, причину та попередній діагноз, після чого лікар зобов'язаний поставити спій підпис у графі "Травматичні випадки".
  IV. Виявлення переможця
  4.1. Місця команд визначаються за сумою очок, набраних у всіх матчах. Очки у всіх лігах нараховуються наступним чином:
  за перемогу - 3 очки; за нічию - 1 очко; за поразку - 0 очок.
  4.2. При рівності очок у двох або більше команд місця у всіх лігах
  4
  визначаються:
  - за результатами матчів між собою .
  - за найбільшою кількістю перемогу всіх матчах;
  - за кращою різницею забитих і пропущених м'ячів у всіх матчах;
  - за найбільшою кількістю забитих м'ячів у ворота суперників;
  - за найменшою кількістю дисциплінарн ид проступків;......
  При абсолютній рівності всіх показників місця визначаються жеребкуча
  Н Н Я М . •„: ....   ..,..«,..,
  У випадку, якщо основні склади команд любої ліги, які зайняли 1-2 місця, наберуть однакову кількість очок, то вищеназвані пункти виявлення переможця до них не застосовуються і переможець визначається у додатковому матчі на нейтральному полі за правилами кубкових ігор.
  4.3. Дві команди, які за результатами чемпіонату та першості району займуть передостаннє та останнє місця, вибувають у нижчу лігу.
  V. Суддів ств о
  5.1. Суддівство змагань проводиться арбітра* и, рекомендованими суддівським комітетом змагань і затвердженими Федерацією для обслуговування районних змагань, згідно з "Правилами іри у футбол".
  5.2. Арбітри, призначені для проведення матчу зобов'язані прибути на стадіон за годину до початку гри та мати комплект суддівської форми.
  .3. Арбітр зустрічі, а також представник я команд, несуть відповідальність за дотримання правил допуску футболістів до гри.
  Арбітр матчу повинен звірити карточки із записом в протоколі і є єдиним хронометристом матчу.
  5.4. Арбітр зустрічі, зобов'язаний до початку матчу оглянути футбольне поле, оцінити його за 5 - бальною системою і зробити відповідний запис у протоколі матчу.
  5.5. У випадку неявки на гру арбітра, її проводить арбітр, представлений командою гостей. За відсутності арбітра, передати протокол гри в ФФД зобовязаний представник команди - господарів.
  5.6. Після закінчення гри арбітр зобов'язаний протягом 15 хв. заповнити протокол гри, внести в нього дані про проведені заміни, авторів забитих м'ячів та ін.
  5.7. Якщо матч не почався своєчасно з вини арбітра ФФД та його неявка на гру без попереднього повідомлення керівниц'ва, то на нього накладаються дисциплінарні та штрафні санкції в розмірі 50 гри. Якщо арбітр самовільно усунувся від проведення гри юнаків, то представник господарів не надають йому оплату з сумі 20 грн.
  5.8. Якщо в ході гри мали місце попередження або усунення гравців, травми, порушення порядку на стадіоні чи подання протесту, арбітр зобов'язаний внести в протокол відповідні записи і подати рапорт.
  Посвідчення учасника усуненого з поля, арбітр разом з протоколом матчу зобов'язаний протягом доби передати у ФФД разом з рапортом.
  5.9. Арбітр матчу в усній формі, телефоном, цього дня зобов'язаний повідомити голову ФФД, голову суддійського комітету та секретаря ФФД про результати гри, попередження, усунення, протести та інше до 21.00 год.
  Два попередження, отримані в одній грі.трактуються як вилучення.
  Якщо гравець в ході матчу був вилучений за два попередження, то вони автоматично анулюються і не новині вноситись арбітром в білет учасника, а тільки в протокол матчу, при цьому білет учасника не передається у ФФД.
  Якщо до початку, під час гри та після закінчення матчу, мали місце інциденти, арбітри, тренери, представники команд зобов'язані наступного дня прибути в ФФД і дати письмові пояснення.
  Арбітр зобов'язаний даний протокол матчу особисто занести в ФФД.
  За відсутності протоколу матчу, оплата на харчування арбітру не здійснюється.
  За несвоєчасне подання документації, повідомлення результату гри, незафіксовані автори забитих голів, попередження на арбітра накладаються дисциплінарні та штрафні санкції у сумі 30 гривень, а незафіксоване вилучення -100 грн.
  5.10. При оформленні заявочних документів кожна команда рекомендує в ФФД (суддівській колегії) одного-двох арбітрів для обслуговування районних змагань.
  У випадку непредставлення арбітрів для обслуговування матчів, команда може бути незабезпечена арбітрами ФФД під час своїх домашніх матчів і до уваги не беруться ніякі виправдовуючі аргументи та заслуги перед федерацією футболу.
  VI. Протести
  6.0. У випадку спірного питання про заявку гравця, його посвідчення та запис у протоколі матчу, представник команди суперника зобов'язаний попередити арбітра про подачу протесту до гри. Арбітру зафіксувати та після завершення гри вилучити дану картонку та передати у ФФД. Представник команди та даний гравець із підтверджуючими документами повинен прибути на засідання ФФД.
  6.1. Представник команди зобов'язаний після завершення гри попередити арбітра та представника команди - суперника про подачу протесту.
  Арбітр зобов'язаний зробити відповідний запис у протоколі гри в присутності представників команд.
  Письмовий протест, поданий командою, повинен бути підписаний представником команди і протягом 24 год. переданий в ФФД.
  Несвоєчасно подані і незафіксовані протести не розглядаються.
  6
  6.2. Не приймаються і не розглядаються протести, якщо вони подані на рішення, прийняті арбітром в ході гри.
  6.3. Якщо до початку гри представники та капітани команд погодилися із складами команд, свідомо надаючи можливість підставному гравцю приймати участь, то після гри протести на рахунок складу команд та замін не приймаються.
  6.4 При виявленні вилученого або незаявленого футболіста у протоколі матчу команді зараховується технічна поразка (-:+).
  VII. Порядок оформлення документів
  7.1. Оформлення заявочних документів проводиться згідно з графіком, затвердженим ФФД до початку змагань.
  7.2. Кожна команда може заявити не більше 25 гравців. Для заявки подаються наступні документи:
  - заявочні листи, надруковані в двох примірниках, завірені лікарем та підписані президентом і тренером клубу (команди), повна інформація;
  - ксерокопію паспорта кожного гравця, або наявну карточку учасника;
  - дві кльорові фотокартки 4 х 5 см. для посвідчення учасника змагань; Представники команд отримують завірений підписом і печаткою ФФД
  примірник заявочного листа, завірені підписом і печаткою посвідчення учасника на кожного заявленого гравця. Дозаявка гравців проводиться щопонеділка і припиняється після перших трьох   турів чемпіонату та першості району.
  Перехід гравців здійснюється після закінчення першого кола і припиняється після першого матчу другого кола.
  Вийняток становлять гравці, які служили в збройних силах України.
  7.3. Учасник районних змагань протягом сезону може бути заявлений тільки за одну команду або перезаявлений за іншу команду лише після закінчення першого кола.
  7.4. Гравець районних змагань протягом сезону може бути перезаявлений за іншу команду під час сезону, але при умові, що перехід відбувається в команду іншої ліги сплативши 20 грн. за переєрестрацію карточки.
  7.5. Увипадку, якщо команда знята із змагань за порушення регламенту, то гравцям даної команди надається можливість дозаявитись за будь-яку іншу команду, після відповідного оформлення дозаявки.
  VIII. Місце змагань
  8.1. Усі стадіони, на яких проводяться матчі чемпіонату та Кубку району, повинні відповідати загальноприйнятим нормам та вимогам.
  8.2. Команда-господар зобов'язана забезпечити:
  -футбольне поле відповідних розмірів з трав'яним покриттям та відповідної якості з чіткою розміткою всіх ліній;
  -роздягальні для команд ті суддів; посуд з водою для гравців та суддів;
  -футбольні м'ячі, запасний свисток та карточки для суддів;
  -прапорці різних кольорів (розміром полотнища ЗО 40 см, довжина древка 150 см);
  -лікаря з комплектом необхідних медикаментів для надання медичної допомоги;
  -чергування працівника правоохоронних органів.
  8.3. У зручних для глядачів місцях рекомендовано встановити стенди.
  8.4. При відсутності лікаря з медикаментами, неготовності футбольного поля цо гри. порушення інших норії" регламенту - арбітр не проводить гру, а команді господарю зараховується техніч на поразка (-:+) і на неї накладаються дисциплінарні санкції. . ■
  8.5. Арбітр має право :<у тинити гру, або перенести його початок, якщо, на його погляд, дощова злива, грім і блискавка, а також непридатне поле для гри після зливи не дозволяють проведенню гри.
  8.6. Виконком федерації футболу надає право переносу матчу по домовленості представників двох команд але протягом тижня матч повинен бути зіграний.
  Матчі останнього туру не переносяться.
  IX. Відповідальність футболістів та керівників команд
  9.1. Гравці та керівники команд зобов'язані виконувати всі вимоги правил гри і даного Регламенту, виявляти високу дисципліну, повагу до суперників, арбітра та глядачів.
  Представники команд не мають права втручатися в дії арбітра, несуть повну відповідальність за поведінку гоавців своєї команди та уболівальників.
  9.2. Представники команд несуть відповідальність за несвоєчасний початок матчів
  9.3. Дисциплінарні порушення футболістів та представників команд, а також випадки порушень громадського порядку на стадіонах глядачами, розглядає К Д К ФФД.
  9.4. За участь у матчі незаявленого або дискваліфікованого гравця, команді зараховується технічна поразка (-:- ) на команду накладаються штрафні санкції.
  9.5. Якщо команда без дозволу арбітра самовільно залишила футбольне поле, то їй зараховується поразка 0 : 3 при умові, що суперник не вигравав цей матч з більшим рахунком і накладаються штрафні санкції.
  9.6. Гравець, який отримав третє попередження автоматично пропускає наступну гру, а також після наступііих трьох, згідно календаря.
  Два попередження, отримані а одній грідрактуються як вилучення.
  Якщо гравець в ході матчу був вилучений за два попередження, то вони
  8
  автоматично анулюються і не новині вноситись арбітром в білет учасника, а тільки в протокол матчу, при цьому білет учасника не передається у ФФД.
  Якщо дискваліфікований або незаявлений гравець внесений у протокол матчу, то він вважається його учасником і його команді зараховується технічна поразка.
  Гравець, якого вилученого з поля, пропускає певну кількість ігор, згідно з рішенням дисциплінарного комітету ФФД та дисциплінарного кодексу.
  Матчі, що не відбулися (неявка, технічна пора іка і т.ін.), в кількість пропущених матчів дискваліфікованим гравцем не враховуються.
  9.7. Якщо термін дискваліфікації іравців та команд перевищує тривалість чемпіонату, то дискваліфікація переноситься на наступний сезон.
  9.8. Якщо гра зірвана з вини глядачів, команді - господарю поля зараховується поразка (0:3). Якщо гра зірвана з вини обох команд, то їм обом зараховується поразка (0:3). В усіх випадках на винних накладаються ді сцитшінарні та штрафні санкції.
  X. Кубок району
  10.1. В розіграшах Кубків району беруть участь команди, які дали підтвердження на участь і є членами федерації футболу Дрогобицького району. Матчі розіграшів кубків району проводяться у визначений регламентом час .
  10.2. Сітка розіграшу кубків: "Оболонь", "Каменярі" та "Незалежність" складається шляхом жеребкування команд-учасниць. Пріорітетне право на розсіювання при жеребкуванні мають фіналісти кожного з кубків. В першому турі господарем поля є команда, яка в парі (турнірній сітці) знаходиться вище, ніж суперник.
  Зустрічі на всіх етапах розіграшу Кубків відбуваються з одного або двох матчів згідно складеного та затвердженого головою ФФД заздалегідь положення та календаря змагань.
  10.3. Володар Суперкубку визначається у матчі (без додаткового часу) між чемпіоном району та володарем (фіналістом) кубку "Незалежність", а також за рішенням оргкомітету окремо між переможцем першої ліги та володарем (фіналістом) кубка "Незалежність" для команд І—II ліг. Матчі проводиться на визначеному ФФД стадіоні.
  10.4. Забороняється заявляти гравців вищої пііги в розіграші кубка 1 та 2 ліги.
  10.5. Попередження та вилучення, отримані гравцями в матчах першості району, враховуються в матчах Кубка району і наьпаки.
  10.6. Матчі Кубка району оплачуються як мат іі Вищої та Першої ліги повністю за рахунок команд. Переможець кубкових ігор визначається за результатами одного або двох матчів згідно регламенту змагань на конкретний кубок.
  У випадку рівності забитих м'ячів у двох матчах до уваги береться кількість м'ячів, забитих на полі суперника.
  При рівності і цих показниках переможець визначається в додатковий час (2 тайми по 15 хв.), або при нічийному результату - шляхом пробиття 11-метрових5 ударів.
  Командам, які дали підтвердження на участь в розіграшах кубків, турнірів, у випадку неявки зараховується поразка та накладаються штрафні санкції. Повторного матчу не відбувається.
  Розіграші Кубків, турнірів проводяться за окремими положеннями та Регламентом.
  До участі в Кубку області допускаються чемпіон району, володар Кубка району, та за рішенням ФФД, окремі команди, які фінансово спроможні для участі в даних змаганнях та мають відповідну спортивну базу.
  XI. Нагородження
  11.1. Команди призери чемпіонату та першості району, нагороджується пам'ятними призами ФФД, дипломоми, а гравці - медалями та грамотами.
  Команди-призери юнаків нагороджуються медалями та грамотами.
  11.2. Команди - фіналісти Кубків району нагороджуються кубками, дипломами, а гравці команд - грамотами та медалями ФФД за рахунок внесків за розиграш кубка.
  11.3. За підсумками спортивного року нагороджуються найактивніші та найкращі учасники змагань, спонсори, президенти, представники, арбітри та кращі гравці.
  XII. Прийом та фінансування учасників
  12.1. Витрати на відрядження команд та проїзд несуть організації та Футбольні Клуби які відряджають свої футбольні команди.
  12.2. Команди оплачує асистентам арбітра . Усі фінансові розрахунки проводяться до початку матчу. Якщо команда в матчі чемпіонату чи Кубку району не провела розрахунок з арбітрами до початку матчу, то арбітри гру не розпочинають, а команді господарів зараховується поразка з рахунком 0:3.
  На неї накладаються також дисциплінарні та штрафні санкції.
  12.3. Оплата на харчування арбітрам матчів чемпіонату та першості району проводить команда господар.
  12.4. Оплата господарями за обслуговування футбольного матчу арбітром чемпіонату та першості району становить:
  Премєрліга: - 200 грн. Вища ліга - 160 фн. Перша ліга: -140 грн, Команди оплачують асистентам арбітра своїм коштом порівну ( 90 грн. + 90
  грн.)
  Друга ліга не оплачується, тільки по домовленістю з оргкомітетом змагань та головою суддівського комітету ФФД на принципові матчі своїм коштом.
  10
  Дисциплінарний кодекс Федерації футболу Еіідносно футбольних команд:
  попередження;
  суворе попередження
  рішення про проведення матчу на нейтральному полі; В сумі 50 гривень: -неявка на гру юнацьким складом; -незабезпечення виконання умов Регламенту;
  - несвоєчасне представлення заявочної документації;
  - неетична, некоректна поведінка команди чи окремих гравців; -запізнення арбітра на гру;
  -виявлення гравця, який виступає за дві команди.
  Е! сумі 150 гривень:
  -неявка на гру дорослим складом;
  -провокаційні дії гравця (представника) чи команди загалом, що спричинили безпорядки на футбольному полі, стадіоні.
  -невірно подані або сфальсифіковані дані гравця, перебування на контрактах в аматорських та професійних клубах;
  В сумі 200 гривень:
  - незабезпечення громадського порядку на стадіоні, що привело до хуліганської поведінки глядачів на стадіоні.
  - грубі випади або провокації на адресу Федерації або її офіційних осіб;
  - неетична, некоректна поведінка до, під час та після матчу (повторне порушення регламенту змагань);
  В сум і 300 гривень:
  -за самовільне залишення поля, відмова продовжити гру, а також за наслідки,які переросли у бійку футболістів та глядачів.
  - за хуліганські дії відносно офіційних осіб, суддів, тренерів), -за порушення регламенту, що привело до зняття через невиїзди.
  Усі штрафні санкції оплачуються на рахунок федерації футболу до наступного туру. У випадку несвоєчасного виконання умов регламенту наступний футбольний матч команда не проводить і їй зараховується поразка з рахунком 0:3.
  ЕНдносно футболістів : суворе попередження;
  -попередження (за перші три і кожні дві наступні жовті) - дискваліфікація 1
  гру);
  вилучення: за "фол останньої надії"  - 1 гра; -за два попередження в одному матчі - 1 гра;
  -за навмисний удар суперника ногою, рукою, грубий напад, стрибок двома ногами з нанесенням травми супернику під час матчу - 3 гри;
  -за систематичне, демонстративне непогодження з рішеннями арбітра, за словесну образу, нецензурні висловлювання та жести - 3 гри;
  -за бійку гравців, яка пер зросла в безпорядки та зрину матчу - 4 гри.
  -за плювок, поштовх та удар арбітра, офіційної особи -дискваліфікація на календарний рік з повідомленням в правоохоронні органи.
  Контрольно-дисциплінар гий комітет
  при розгляді вказаних порушень, своїм рішенням може
  затвердити або збільшити штрафні санкції-. • • •
  Апеляційний комітет
  уповноважений розглядати апеляції на рішення КДК відповідно до чинних на той момент Дисциплінарних правил.

   

  Виконком Федерації футболу Дрогобицького району

   

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.