• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » Підсумки Першого кола Дрогобиччини. Федерація.

  Підсумки Першого кола Дрогобиччини. Федерація.

  Категория: Новини

  Перше коло Дрогобицького району по футболу вже позаду, то ж ми вирішили підбити підсумки. Зокрема нас цікавило багато питань, на які дати відповідь могла лише федерація тобто голова федерації - Кобильник Василь Михайлович. Та якщо чесно ці питання зокрема і стосувались федерації, то ж пісумовували роботу самої федерації.

  Почнемо все по порядку. У нас було десять питань які нас  дуже цікавили.

  1. Питання з підставними гравцями у Снятинці.

  До нас на електрону адресу прийшов лист з проханням розглянути ось таку справу. За команду "Мрія" Снятинка виступали протягом першого кола чотири підставних гравця: Должанський Назар (Погонь Львів), Лазарський Назар (Карпати-2 Львів), Мацюпа (Водник Львів), Руденко (Сокіл Борщовичі). Нібито вище згадувані гравці грали за Снятинку під переправленими прізвищами, приклад Мацюпа - Мацюпак.

  Нащо голова федерації відповів, що це дійсно так. "Ці гравці більше виступати за Снятинку не будуть цього року, принаймі поки не принесуть карточки з обласних змагань" - Кобильник В.М.. Але це рішення не остаточне, адже було подано апеляцію. Тобто питання з обласними гравцями у Снятинці буде вирішувати апеляційний комітет, до початку другого кола обіцяли вирішити повністю.

  Наш висновок: Тут сказати можна дуже багато. Справа не в гравцях, а в самій команді. З гравцями зрозуміло, рішення потрібно приймати по самій команді Мрія Снятинка. Як команда могла пів сезону пошити федерацію в дурні.

  2.Питання з Вороблевичами.

  Перше коло у Першій Лізі. Всі новини які стосувались Першої Ліги постійно були підв'язані з Вороблевичами. Цікаво що це нікого крім нас не обходить. Почалось все з третього туру: бійки з арбітрами, гравцями, вболівальниками і це все на полі Вороблевич.

  Стадіон у Вороблевичах дискваліфіковано на п'ять домашніх ігор. У матчі Вроблевичі - Полчаєвичі зараховано технічну поразку Вороблевичам. Наступні гравці дискваліфіковані на 3 - 5 матчів: Копальський, Підгірняк, Кравців, Мацьків, Салашник. Орієнтовно домашній стадіон Вороблевич тепер буде у селі Ролів.

  Наш висновок: Без коментарів.

  3. Скільки турнірів проведено федерацією?

  Тут без сумніву ми найкращі в регіоні. Федерація Дрогобиччини проводить більше десяти різноманітних турнірів в рік. Натомість наші сусіди (Самбірщина, Стрийщина) таким показником ну ніяк не можуть похвастатись. Але нас цікавлять здебільшого не ветеранські а юнацькі турніри, де молоді дають змогу себе відкрити.

  Натомість почули наступне. Федерація провела або посприяла вже трьом турнірам на черзі решта ветеранських і пам'ятних турнірів, які чітко мають вказану дату проведення. Натомість нема жодного юнацького турніру. "Проводити юнацькі турніри дуже складно в наш час і це справа ДЮСШ" - Кобільник В.М.

  Наш висновок: Все поділу, ніхто не спонсорує ніхто й не рухається. Будемо відверті юнацькі команди у нас розвинені добре. Коли федерація розпочинала свою діяльність юнацьких складів взагалі не було. А на 2012 рік молодіжних складів нараховується вже 36.

  4. Питання Доброгостова (Сурник).

  Нагадуємо тим хто не читав попередні статті. Доброгостів підключив до свого складу хлопчину якого ми дуже добре знаємо ще з зимового футзального турніру, і який в той момент виступав за обласний ФК Стебник - тобто гравець з області.

  Голова Федерації зрозумівши що ми в курсі того що Сурник вже знову у ФК Стебнику. Заявив наступне: " Питання по Сурнику підніматись не буде".

  Наш висновок: Тобто, так як ми і думали все стає на свої місця, а провини за це ніхто не понесе. Мені просто шкода тих людей. які на сайті вперто доказували що Сурник не буде грати за Стебник.

  Від. авт. : За Володимира Сурника я тільки радий йому не місце у районому чемпіонаті, потрібно дивитись вперед і на області не зупинятись. Правда шкода що все це не по правилам, тобто його гра у нашому районі. Хоча перепрошую ці правила могли вже поміняти поки ми це друкуємо.

  5. Питання бомбардирів у всіх лігах.

  Це питання нас турбувало як найбільше. Відповідь була дещо прогнозованою. Бомбардири не пораховані ні однієї ліги, правда пообіцяли це зробити до кінця першого кола.

  Наш висновок: Без коментарів.

  6. Питання про фінансування федерації футболу Дрогобиччини.

  Ми намагались поцікавиттись які кошти потрапили у федерацію і відповідно до команд. Наразі нам пояснили наступне. Десь приблизно 7000 гривень виділила Дрогобицька районна рада по відповідному поданні від федерації Дрогобиччини, але ці гроші не можуть потрапити до самої федерації так як їх по якомусь закону не може видати таж сама Дрогобицька районна рада. Тобто утворюється так званий трикутник, де гроші ніяк не потраплять у федерацію.

  Наш висновок: Так як ми не сильно розбираємся у цих політичних фінансуваннях, розуміємо це так. Ці кошти якимось дивом потрібно вибивати у райради, адже після виборів вони пропадуть і сліду від них не залишеться. Тож нам залишається лише поспівчувати федерації і побажати їм великого терпіння і розумного рішення від них самих щодо фінансування районного футболу.

  7. Скільки обласних гравців офіційно грали у Дрогобицькому районі?

  Погодьтесь було б цікаво знати скільки людей проміняли обласні змагання на Дрогобицький район. На жаль, федерація такого обліку не проводила, а шкода.

  Наш висновок: Без коментрарів

  8. Кубок Незалежності Перша Ліга. Півфінал: Летня - Довге-Солонсько.

  Ще один лист на нашу електрону адресу. Півфінал, де Летня приймала Довге - Солонсько, зі слів авторів листа матч тривав 15 хвилин. В ці 15 хвилин Летня явно була не задоволена судівськими рішеннями і арбітр потянувся за червоною карткою, щоб показати гравцю Летні, суддю почали шарпати.

  В федерації пояснили наступне. Матч дійсно був непростий і було показано багато жовтих карток, зокрема гравцям Летні, наприкінці матчу показали жовту Козару Степану(Летня), після того він вдарив арбітра м'ячем, внаслідок - друга жовта і червона, була невеличка бійка, але все обійшлось. Після цих подій комітет ФФД виніс рішення щоб дискваліфкувати Козара Степана до кінця сезону з районних змагань.

  Наш висновок: Все по ділу. Перший раз дійсно бачимо якісну роботу комітету. Судді - це люди недоторкані при любих обставинах чи правий, чи не правий арбітр і чіпати його руками не можна взагалі. Нажаль ця істина для наших футболістів чомусь не відома. Додамо що ще один гравець дискваліфікований до кінця сезону - Голяк (Медвежа).

  9. Чи можливе повторення минулорічної ситуації. Коли ФК Бистрий зайняв десяте місце в Першій Лізі, а на наступний рік виступає у Вищий Лізі(Прем'єр Лізі).

  Відповідь проста - Може!!!

  Наш висновок: Тобто така команда як Новошичі, яка минулого року зайняла по справжньому першу сходинку у першій лізі і по праву перейшла у вищу лігу, і яка мала солідні гроші і могла собі позволити не догравати сезон взагалі, показала всьому району справжній приклад. Але все це справедливо адже є такий пункт у регламенті, який дозволяє команді, яка має кошти та стадіон без будь яких зауважень переходити з Ліги в Лігу не залежно від минулорічного її виступу.

  10. Пішли чутки про офіційний сайт Федерації Футболу Дрогобиччини.

  "Сайт вже запущений і планується робота з результатам як не в неділю так в понеділок зразу після зіграного туру", - Кобильник В. М.

  Чесно кажучи основний критерій за що ми федерації поставили свою оцінку за перше коло - це те що вони зробили сайт. Мені вже вдалось побувати на цьому сайті і так би сказати поклацати по сторінках. Перше враження - сайт класний, гарно зроблено, чудово підібрані кольори. Друге враження -  це шокуюче. Пошукавши серед календаря різноманітних турнірів і проведення турніру у Снятинці, я незнайшов жодної турнірної таблиці або хоча б якогось результату за будь-який тур, будь-якої ліги чемпіонату, жодного календаря офіційного чемпіонату, а не турнірів різних. Хотілось побачити федерацію так би мовити в лицях. І ще таке враження що це сайт виключно від Каменярів, ну щось вони дуже вже там переплітаються.

  Але буду чесний, коли ми розпочали свою роботу над сайтом також не мали досвіду і починали все з чистого аркуша, так що думаю що з таблицями, результатами, та особливо новинами від самої федерації цей сайт буде дуже багатий, принаймі дуже б цього хотілось.

   

  Ну і нарешті зваживши всю роботу федерації з початку року(ми спостерігали ще з міні - турніру біля нафтового коледжу у лютому 2012р.) ми виставили свою оцінку за 5-ою шкалою. Це натянута трійка, а точніше -3. Так що маємо що маємо, спдіваємось на покращення становища не у федерації, а зокрема у Дрогобицькому футболі взагалі.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.
  КОММЕНТАРИИ (11)
  taras8484 27 июля 2012 00:24
  пацани ваш сайт став не цікавим. Ви пишете всяке видумане фуфло, десь почули як баба бабі сказала

  ВВС
            1
  Пользователь offline Vova 27 июля 2012 00:44
  Чому не цікавий, що ти маєш на увазі фуфло, поясни з бабою. Акуратніше чоловіче, що заділи твою команду?
            2
  F0RVARD 27 июля 2012 23:37
  Ви заділи Вороблевичі,
  Кравців - Підгярняк,получили червоні на 1 матч,але тоже зробили виїздний матчі в Роліві...Інтересно.)
  Також скоро буде фінал у першій лізі,потрібно було запитатися П.Кобільника,в сутиації матча Летня - Солонське,просто побачите що буде у фіналі,8-9 чоловік будеш з інших команд.


  я про команду довге-солоньске
            3
  4 28 июля 2012 17:54
  Якщо не подобається цей сайт, будь ласка, більше на нього не заходь, а ще краще перегризи кабель від нету!
  Адміни спасибі)
            4
  misha_shulc 28 июля 2012 22:42

  Сказати по-правді, інформація яка виложується на сайті не завжди відповідає дійсності. 

    P.S. зараз не так цікаво заходити на ваш сайт (інформація оновлюється дуже рідко) 

            5
  Пользователь offline VOLODIA 29 июля 2012 00:01
  Шановні творці, Ви повинні надавати перевірену інформацію, за яку відповідаєте, а не таку, як надаєте постійно, тобто таку, як вказав відвідувач у 1-му коменті. І не Ваша справа обмовляти ті чи інші команди (безпідставно), це можуть робити тільки відвідувачі сайту. Ви взагалі ні на що не вплинули, як обіцяли раніше, а тільки бились, як в конвульсіях. Скажіть будь-ласка, а що такого порушив "Бистрий", який пункт регламенту порушила команда, що поганого в тому, що вони захотіли пограти у Прем"єр Лізі, чи це Ви просто забили дев"яте питання, щоб вийти на 10??? Не те питання Ви порушили дев"ятим, що ж Ви такі "забувчеві", дев"ятим мало бути питання про самовільно перенесений матч "СтАРу" з "Іскрою" Грушів, куди ж пропало це питання ??? Де зараховані технічні поразки командам, адже згідно регламенту, матч мав бути зіграний на протязі тижня !!! На рахунок Сурника, ще раз повторюю, що він грав за Доброгостів, згідно чинного регламенту, так як карточку свою зі Стебника забрав і тоді вона знаходилась у Федерації, питання не до Доброгостова, а до РЕГЛАМЕНТУ, який дирявий з усіх боків, а міняти "чомусь" його ніхто не спішить, так як це комусь вигідно. Якщо поміняється регламент і в ньому будуть вказані чіткі норми, то й сам чемпіонат поміняється. В регламенті всі проблеми, його повністю необхідно міняти, але це ініціатором повинні виступити саме ВИ, звичайно ж за підтримки команд району, яким я думаю вже давно набридло імітувати так званий Чемпіонат району з футболу.    
            6
  F0RVARD 29 июля 2012 18:36
  Создайте тему Кубок каменярів,хто знає якісь результати?
  Почаєвичі - Нагуєвичі 8-2
            7
  Олег 30 июля 2012 14:16

  Щодо юнацьких турнірів, в суботу 28 липня с.Опарі організувало турнір юнацьких команд, було запрошено багато команд, але зявилося лише 3. Наприклад я дуже задоволений турніром, це я кажу від імені Михайлевич. Були такі команди як Опарі, Михайлевичі, Солонсько, Літиня.

  І так було жеребкування, і получилося таке:

  1/2 фіналу

  Михайлевичі - Солонсько 3:0 (голи: Савчин Т.(2), Хомич І.(1))

  Опарі - Літиня 3:1

  Матч за 3-місце

  Солонсько - Літиня 3:2

  Фінал

  Михайлевичі - Опарі 2:2 (голи:Братусь О.(2), Ковалик Богдан (2)) по пенальті 7:6 на користь Михайлевич.

            8
  Пользователь offline Vova 30 июля 2012 15:23
  Олег,
   ну що тут скажеш молодці. Якщо не помиляюсь ви самі між собою скидувались грошима, якщо так то скільки виграли Михайлевичі
            9
  Олег 30 июля 2012 15:57

  Vova,

  так все самі, Опарі як господарі мали кинути 200грн, а решта по 100 але трохи так не вийшло ми кинули по 110 і Опарі також кинули 110 і так ми виграли 440 грн, але - 50 грн судді і того 380грн.

   

  В мене є багато питань до федерації, але там толком немає кого спитати, ну вот ми також хотіли форму, ми її не получили, а получили такі села в яких є і спонсори і якась фінансова допомога, наприклад Рихтичі незнаю чи є там спонсор чи немає але команда взимку виграла форму навіщо їй ще форма, або Ст. Кропивник скільки часу команди немає навіщо їй форми, а у нас ситуація така все завжди за свої гроші: маршрутка, судді, і т.д. де справедливість???

            10
  footballer 30 июля 2012 17:13
  Адміни напишіть заключні турнірні таблиці 1 кола)
            11