• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация

  Фінал Кубка Львівщини

  Категория: Новини

  Фінал. 23 вересня (неділя)

  "Рух" (Винники) - "Карпати" (Кам'янка-Бузька) -1:1 (0:1,1:1,1:1 д. ч.), п. 3:0

  Львів. Стадіон СКА. Арбітр: В. Кравченко, Р. Пузанський, А. Чулик (усі -Львів).

  Делегат ФФЛ: С. Понайда (Львів).

  Голи: Манорик (79) - Грозов (16). Післяматчеві пенальті реалізували: Грешта, іванський, Деревльов; не реалізували: Є. Ми­хайлів, Баландюх, Горецький.

  Попередження: Іванець (38), Гусаковський (48), Мостовий (50), Баглай (58), Грешта (70), Яценків (85), Іванський (90+1) - Ярема (37), Ку- дінов (79), Фамуляк (87), Горецький (90+3), Є. Михайлів (111).

  "Рух": Бандрівський (Шевчук, 118), Гусаковсь­кий, Іванець (Мостовий, 40), Іванський, Дмитрух, Костик (Макар, 46), Деревльов, Сергеев (Яценків, 65), Козловський (Грешта, 46), Баглай (Манорик, 78), Мігалевський (Писько, 81).

  "Карпати": Литвин, Горецький, Костюк, Уштан (Лакомський, 95), Ярема, Баландюх, Гевчук (Є. Михайлів, 110), Кудінов, Харкевич (Поліванов, 68), Кукурудза (Фамуляк, 73), Грозов (Ільчишин, 61; В. Швед, 106).

  У поточному сезоні лідери обласного фут­болу "Рух" та "Карпати" провели між собою три поєдинки. У півфіналі турніру пам'яті Ернеста Юста основний час поєдинку сильнішого не ви­явив - 0:0, а в серії післяматчевих одинадцяти- метрових ударів звитягу 3:2 відсвяткували фут­болісти з Винників, які у підсумку здобули і го­ловний трофей цього популярного турніру. В чемпіонаті області перевага в очних поєдинках на боці "Карпат", які здобули перемогу 1:0 на полі суперника, а домашній поєдинок завершив­ся унічию 1:1. Усі ці три поєдинки виявилися досить цікавими та напруженими, тож і вирі­шальний поєдинок у Кубку області обіцяв бути

  таким же.

  Перший потенційно небезпечний епізод у грі створили футболісти "Руху" вже на 3-ій хвилині, коли після навісної передачі з кутового проби­вав головою Дмитрух, та "смугастий" став до­сить легким набутком Литвина.

  Надалі гра перемістилася ближче до сере­дини ПОЛЯ, де ТОЧИЛІН VI непсх гуплигш борон, ба. На 13-ій хвилині неіюі ану аіаку провели "Кар пати*, однак після флангового проходу і пере-

  дачі до штрафного майданчика у виконанні Хар- ковича не зміг у боротьбі »оборонцем завдати удару у бік воріт Грозов. Та вже через три хви­лин нападник "Карпат" досяг свого I відкрив ра­хунок. Іванець, перебуваючи під пресингом з боку Кудінова, не втримався на ногах І впав, м'я­ча підібрав Грозов і, вигравши забіг у оборонця "Руху", вийшов ни "побачення" з Бандрівським I влучно пробив повз "голкіпера".


  Пропустивши, підопічні Романа Гданського спробували одразу ж відігратися і перевели гру ближче до володінь Литвина. Однак, контролю­ючи м'яча, реальних нагод відігратися*вони прак­тично не створювали. Так, були спроби ударів з боку Мігалевського, Баглая, однак особливою си­лою та влучністю вони не відзначалися.

  "Карпати" своєю чергою намагалися органі­зувати щось на зразок контратак, однак теж без якогось особливого загострення. Під завісу тай­му "Рух" був досить близьким до того, щоб вста­новити паритет у рахунку. Після чергової навісної передачі головою пробив Сергеев, та Литвина підстрахував Кукурудза, який вибив головою м'я­ча буквально з лінії воріт. У наступній атаці, після навісу Баглая з кутового, пробивав Деревльов, та Литвину вдалося відбити "сферу". Тож на відпочинок команди пішли за мінімальної пере­ваги "Карпат".

  Розпочався другий тайм і "карпатівці" орга­нізували швидку атаку через центр і Мостовий лише ціною фолу та попередження зупинив Ку- дінова, якого виводив на ворота хорошою пере­дачею Г розов. Небезпечний штрафний взявся виконувати Костюк. Пробив Любомир під попе­речину, та високорослому Бандрівському вда­лося перевести м'яча через ворота. Ще через дві хвилини Костюк знову отримав нагоду вико­нати штрафний, та цього разу був менш точним і пробив повз ворота.

  Надалі м'яч перейшов під контроль коман­ди з Винників, яка горіла бажанням зрівняти ра­хунок. Так, після передачі Грешти головою повз ворота пробиває Деревльов. Згодом небезпеч­но до "карного" "Карпат" прострілювали Міга- левський, Макар та Дмитрух, однак на "висоті" опинялися оборонці та Литвин, які вибивали м'я­ча за межі штрафного. З кожною зіграною хви­линою напруження на полі зростало, тож Вікто-

  ру Кравченку досить часто доводилося гасити пристрасті за допомогою "гірчичників". На 78-ій хвилині наставники "Руху" кидають в бій Рома­на Манорика і вже за хвилину знаний бомбар­дир робить те, чого від нього і очікували. Після чергової атаки Роман випереджає оборонців і метрів зі шести пробиває по воротах. Литвин хоча й зумів зачепити "сферу", проте "постріл" виявився досить сильним і рахунок став 1:1.Завершальні хвилини основного часу особливої гостроти не принесли, тож на команди очікував додатковий час.

  У першому екстра-таймі непогану нагоду оформити "дубль"не використав Манорик, який у боротьбі з Горецьким пробив повз ворота. "Кар­пати" відповіли своєю небезпечною атакою, яку не зміг завершити ударом Ільчишин.

  У другому доданому таймі чи не найреаль- нішу нагоду вирвати перемогу мав Кудінов, од­нак після передачі Шведа він, пробиваючи з лінії штрафного майданчика, надіслав "кулю" побли­зу стійки. Відтак на команди очікувала післямат- чева серія одинадцятиметрових ударів.

  Наставники "Руху" в останні хвилини додат­кового часу вирішили замінити Бандрівського на Шевчука і не прогадали. Спроби Євгена Михай- ліва та Андрія Баландюха виявилися невлучни­ми, а ось удар Ростислава Горецького Юрію Шевчуку вдалося парирувати. Це у сукупності з точними ударами Миколи Грешти, Любомира Іванського та Костянтина Деревльова і принес­ло "Руху" звання володаря Кубка Львівщини 2012-го року.

  Після завершення поєдинку обидві команди з рук представників Федерації футболу Львівської області Степана Понайди та Івана Сала отрима­ли медалі, грамоти та красені кубки. А найкра­щим гравцем фінального поєдинку було визнано винниківчанина Романа Манорика.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.