• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » Турнір пам'яті Ярослава Пастернака

  Турнір пам'яті Ярослава Пастернака

  Категория: Новини

  День працівника фізичної культу­ри та спорту Новороздільська ДЮСШ відзначила, як годиться, по-спортив- ному. Спільно з Федерацією футболу Миколаївського району було організо­вано турнір з футболу для учнів ДЮСШ 1999-го - 2000-го років народ­ження. Змагання відбулися 14-го ве­ресня у Новому Роздолі, на стадіоні "Галичина" і футбольному полі Ново- роздільської ДЮСШ. У турнірі брали участь чотири найсильніші команди нашого регіону: ДЮСШ (м. Стрий), ДЮСШ (м. Дрогобич), ДЮСШ (м. Жи- дачів) і, звичайно, господарі змагань - ДЮСШ (м. Новий Розділ).

  Турнір проводився за коловою си­стемою, яка передбачає очні зустрічі всіх команд між собою. Шість цікавих і запеклих футбольних поєдинків виз­начили переможця та призерів зма­гань. На правах господаря команда Новороздільської ДЮСШ, не посту­пившись у жодному матчі, з двома

  перемогами і однією нічиєю впевнено посіла перше місце у турнірі. Друге місце зайняли юні футболісти з Жидачева, третє - з Дрогобича. Усі учас­ники змагань були нагороджені пам'ятними кубками, а призери - почесни­ми медалями та грамотами. Кращим гравцем турніру одноголосно було визнано новороздільчанина, атакувального півзахисника Ігоря Короле­вича.

  Вітаємо команду Новороздільської ДЮСІІІ та її тренера Я. І. Вацика з вдалим виступом і бажаємо майбутніх перемог.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.