Кубок Ліги Львівська область. Півфінал. 3. 11.2012

м. Стебник. 250 глядачів.

Арбітри: Хомин Руслан, Кахнич Ігор, Більський Василь.

ФК  Стебник - Думна Ременів 2 : 1 (1 : 1)

Голи: Мінчак(26), Сурник(58) - Бушка В. (39). Кирчей Р. на 92 хвилині (ФК Стебник) нереалізував пенальті, воротар.

Попередження: Сурник(90) - Павлик(34), Шклярук(41), Трусь(58), Хромов(75), Бахор(87).

Вилучення: Хромов (83) - друге попередження Думна Ременів.

ФК Стебник: Коциловський, Гогаладзе, Кирчей, Пуровець, Костюк, Кісак, Юзв'як І., Мінчак, Сурник, Карнадз - Мартинів, Ригус.

Заміна: Кривко, Гармаш, Голосовський.

Думна Ременів: Васькович, Петрів, Томків, Бушка, Бахор, Павлик, Шклярук, Трусь, Хромов, Шиц, Савченко.

Заміна: Сушко, Гринишин, Горін, Кокотко.

Стебничани або розчарувались після виборів, або якісь зовсім незрозумілі нам причини вплинули на те що на стадіон прийшло близько 250 глядачів. Коли в порівнянні з любим домашнім матчем ФК Стебник у чемпіонаті на стадіон як мінімум збиралось близько 1000 глядачів. Єдиний хто завжди подає приклад відданості команді - їхні уболівальники ультрас, які своєю незначною кількістю створили чудову атмосферу на стадіоні.

Сам же матч розпочався з несподіваного стартового складу господарів - де у стартовому складі вийшли молоді Володимир Мінчак та Влад Пуровець. Вже з перших хвилин господарі кинулись в атаку, забивати мав Володимир Мінчак але воротар гостей виручив свою команду. На 26 хвилині небезпечна атака господарів через центр поля пас на право і Мінчак з другої спроби пробиває голкіпера 1 : 0. Мінімальна перевага ФК Стебник протрималась всього 13 хвилин. Провал на правому фланзі господарів і Бушка чудовим ударом попадає в дальній кут воріт Коциловського 1 : 1. Після пропущеного голу ФК Думна почав грати набагато впевненіше про що не скажиш за господарів. Могли гості відзначитись вдруге, після того як воротаря ФК Стебник, обіграв нападник гостей і прострілив у воротарський майданчик, та на щастя для господарів на цей простріл невідгукнувся ніхто з його партнерів. На 34 хвилині гості заробляють перший гірчичник і як потім виявиться не останній - це Павлик зіграв заді в ногу нападнику господарів Карнадзу - Мартиніву. Під завісу першого тайму міг відзначитись ФК Стебник: два молоді гравця господарів Мінчак з Сурником обігрались на фланзі і останній просто шекарним пасом виводить Карнадза - Мартиніва на ударну позицію, нажаль нападник головою пробив вище. Тож перша половина гри завершуєть миром, все цікаве залишається на другий тайм.

Другий тайм став повноцінним продовженням першого. Господарі більше контролюють м'яч і взагалі грають гру першим номером, натомість гості все більше фолять і чим більше сідають біля своїх воріт. На 53 хвилині відбувся найцікавіший момент усієї гри. ФК Стебник проводить чергову атаку, пас на Сурника, який буцімто перебував в офсайді, але гравець господарів дограє епізод до кінця і низом відправляє м'яч  у ворота, свисток і арбітр вказує на центр 2 : 1. Після свистка вся команда гостей і ще декілька представників ФК Демна напали на бокового арбітра, тому просто неймовірними зусилями вдалось уникнути стусанів з боку гостей. Такої нахобності гостей стебничани ще не бачили. З неймовірними зусилями але головному арбітрові все ж таки довелось відновити матч. Після цієї події гості грали надто грубо і цей результат не заставив себе довго чекати на 83 хвилині друга жовта для Хромова гості залишаються в десятьох. Міг ФК Стебник довести рахунок і до розгромного, але Карнадз - Мартинів не скоритався виходом сам на сам, помилка арбітра коли все той же нападник виходив сам на сам - підняв прапорець судячи про офсайд, якого не було і впомині 1,5 - 2 метра до захисника гостей. Ну і звичайно не забитий пенальті на 92 хвилині Роман Кирчей ФК Стебник.

Господарі в надзвичайно нервовому матчі здобувають перемогу над серйозним опонентом і виходять у півфінал.

Можливі суперники ФК Стебник: ФК Вишня, Сокіл Великі Глібовичі, ФК Рава.