» » Василь Білий у складі тернопільської Ниви

Василь Білий у складі тернопільської Ниви

Категория: Новини

Склад «Ниви»: Новак — Лазорик, Романюк, Яневич, Ільків — Кікоть, Г. Баранець, Б. Баранець, Швець, Мельник — Товкацький.

Тернопільська «Нива» вдало завершила перший тайм протистояння проти першолігового ФК «Суми». На 30 хвилині тернополяни розіграли швидку комбінацію в три дотики. Баранець з центральної зони атаки віддав передачу на фланг на Яневича. Той зробив прострільний навіс і Мельник ударом головою його замкнув (1:0). А ближче до завершення першого тайму Мельник відзначився дублем. Цього разу він точним ударом в один дотик довершив передачу від Баранця (2:0).

У другому таймі в складі «Ниви» з'явилися: Гребинський, Басараб, Януш, Стоцький, Лакуста та два гравці, які перебувають у команді на перегляді (воротар і нападник), Білий Василь.

Забила «Нива» і втретє. Воротар сумчан взяв м'яча в руки від свого  гравця. Арбітр призначив вільний удар. Василь Білий потужно пробив з близької відстані, однак воротар зумів зреагувати на політ м'яча. Натомість перший на добиванні виявився Кікоть ,котрий і переправи м'яча в ворота (3:0).

Ближче до середині другого тайму тернополяни відзначилися четвертим голом. Стоцький з правого краю атаки передачею в розріз знайшов нападника, який перебуває в команді на оглядинах. Той вийшов віч-на-віч з воротарем і ударом в дальній від кіпера кут воріт вкотре засмутив останнього (4:0).

Наприкінці матчу в складі «Ниви» вийшли Лівіцький (замість Лазорика) та Войтович (Кікоть).