• ,
    » » Володимир Мазяр проти Василя Білого

Володимир Мазяр проти Василя Білого

Категория: Новини

10 березня в товариському матчі зійшлись представнии Другої Ліги Чемпіонату України Нива Тернопіль та Сталь Дніпродзержинськ.

Нагадаємо що за ФК Нива Тернопіль виступає трускавчанин Василь Білий, а ФК Сталь Дніпродзержинськ тренує дрогобичанин Володимир Мазяр. Ще минулого року вони виступали на Чемпіонаті Дрогобиччини з Футзалу. Де всі з захопленням дивились на їхнє протистояння, як кращого захисника команди "ЖЕО" Василя Білого та кращого нападника команди "Стар" Володимира Мазяра. Як і рік тому це протистояння виграв Володимир Мазяр правда вже в ролі головного тренера.

"Сталь" Дніпродзержинськ – "Нива" Тернопіль – 1:0 (0:0).
    Куйбишево. 10 березня. Поле з натуральним покриттям.
    Головний арбітр: А.Полянин (Сімферополь).
    Гол: Коваленко (80).

Основний склад «Ниви»:
     Мазур, Гребинський, Мдінарадзе, Данищук, Войтович, Білий Василь, Лівіцький, Стоцький, Маткевич, Лакуста, гравець на перегляді.

Стартових 15 хвилин гри пройшли в рівній боротьбі, здебільшого події відбувалися в центрі поля. До загострень справа зрідка доходила. Небезпека здебільшого ставалася після кутових, яких команди на двох вже подали шість. Змістовним атакувальним діям команд заважає і сильний боковий вітер…

Завершився перший тайм. Футболісти «Ниви» граючи проти вітру, не відзначилися великою активністю. До небезпечних моментів біля воріт «Сталі» можна відзначити випад тернопільського нападника Олександра Лакусти та удар з середньої відстані досвідченого півзахисника Анатолія Маткевича. В обох випадках м’яч пролетів повз ворота.

Розпочався другий тайм. У складі «Ниви» замін немає…

У «Ниви» до небезпеки привела подача м'яча у виконанні Стоцького. Замикати дальню стійку повинен був Войтович, але не дотягнувся до м'яча лічені сантиметри.

У складі «Ниви» проведено ряд замін. Замість Маткевича, Войтовича та гравця який перебуває на перегляді на полі з'явилися Басараб, Швець, Товкацький.

Також небезпечним був штрафний з 20-ти метрів у виконанні Басараба. Цього разу надійно зіграли оборонці, які прийняли м'яча на себе.

У складі «Ниви» проведено ще одну заміну. Замість Стоцького на поле вийшов Лазорик.

На полі відбувається рівна боротьба, деколи переходячи в жорсткі стики…

З боку «Ниви» небезпечною була подача зі штрафного удару з місця правого крайнього Білого Василя - оборонець в останній момент зняв м'яча з ноги Лакусти.

На 80 хвилині «Нива» пропустила гол. Тернопільський кіпер Руслан Мазур не виручив після помилки оборонців (0:1)

Матч завершився. На жаль, тернополяни проступилися «Сталі» - 0:1. Ця поразка стала першою для «Ниви» на третьому тренувальному зборі. Натомість, як зазначають тренери, вона показала в якому напрямку потрібно працювати футболістам найближчого резерву.