• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » Іван Білий переходить у ФК Десна Чернігів

  Іван Білий переходить у ФК Десна Чернігів

  Категория: Новини

  Олександр Рябоконь: «У наших новобранців, як кажуть, хороший футбольний вік»

  Перед закриттям трансферного вікна штатний розпис чернігівської команди поповнили відразу четверо виконавців із числа тих багатьох, які побували на перегляді

  Із того ж таки «Севастополя» — відомий форвард Юрій Плешаков, а також оборонці Іван Білий та Роман Мачуленко. Їм відповідно 24, 25 та 20 років. Окрім того, з «Кримтеплиці» прийшов 24-річний воротар Андрій Радь. До речі, чутки вперто «сватали» Плешакова у Черкаси, мовляв, ним зацікавився Сергій Пучков, який очолив тамтешній «Славутич». Але Юрій перебрався в команду Олександра Рябоконя — свого іншого колишнього наставника.

  — У наших новобранців, як кажуть, хороший футбольний вік. І кожен із них здатен досягнути багато чого. Отож із їхнім приходом здорова конкуренція посилиться, що, сподіваємося, позитивно вплине на саму гру в цілому, — прокоментував останні селекційні здобутки головний тренер деснянців Олександр Рябоконь. — До того ж, вирішили залучити ще одного, третього, воротаря. Поєдинки очікуються напружені, а у футболі трапляється всіляке… І доречність такого кроку підтверджує те, що завчасно мусив повертатися з Алушти додому наш основний голкіпер Андрій Федоренко, який зазнав травми. Добре хоч ушкодження виявилося не із серйозних».

  Показово, що свого часу шестеро нинішніх деснянців пройшли ще й через прем’єр-лігу: Єгор Картушов, Петро Кондратюк, Вадим Мельник, Юрій Плешаков, Ярема Каваців, Андрій Федоренко. Також практично всі гравці (за винятком зовсім юного дебютанта Іллі Сірого) раніше вже понюхали пороху в першому дивізіоні національної першості. А Євген Чепурненко навіть визнавався найкращим гравцем цієї ліги.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.