• ,
    » » Увага. Увага. Кінцева зупинка "Підбузького Експреса" півфінал кубку Ернеста Юста, станція ФК "Миколаїв".

Категория: Новини

31 березня. с. Довге

Півфінал Кубку Ернеста Юста.

Арбітр - Асистенти арбітра: Андрій Чулик, Андрій Смольський.

ФК Миколаїв - ФК Підбуж 2 : 1 (1:0)

Голи: Макимович (21, хв.), Михайловський (82, хв., пен.) - Розлуч (62, хв.)

ФК Підбуж: Голобіцький, Юзьв'як, Розлач, Сливка А., Керчей, Миськів, Колодій, Шуга, Кекіс, Стецьків, Гриценко.

Півфінальний матч між ФК Миколаїв та ФК Підбуж обіцяв бути напрочуд цікавим, і як би нам хотілось непередбачуваним. Цікавість футболу команди нам показали, а от здивувати ФК Миколаїв підбужанам не вдалось. Візьмем до прикладу запасних гравців обидвох команд, де у ФК Миколаїв підсилити гру могли шість гравців, а у ФК Підбуж двоє, з яких так і ніхто не вийшов на поле.

Нагадаємо що матч відбувався на тренувальній базі ФК Скала Стрий, зі штучним покриттям поля, тож так би мовити "газон" був ідеальним для гри.

Команди розпочали гру надто обережно, кожен розуміючи ціну однієї помилки. Відмітемо що у складі ФК Миколаїв вийшло одразу три дрогобичанина: Тарас Грицан зайняв місце правого захисника, Олег Михайловський - передній захисник та Віктор Коссак, який виконував функції центрального нападника. Обидві команди перші десять хвилин більше часу проводили біля центрального кола. Перший небезпечний момент виник біля воріт ФК Підбуж, з правого флангу атакував Коссак увійшов у карний майданчик і пробив у дальній кут воріт, удар вийшов не точним. Це був перший дзвінок для підбужан. Гравці Миколаєва, відчувши провали в обороні гостей на правому фланзі, почали все частіше проводити свої атаки саме цим флангом. Другий небезпечний момент біля воріт Голубіцького, але цього разу голкіпер підбужан завадив Коссаку пробити головою. На 21 хвилині ФК Миколаїв все ж таки забиває закономірний м'яч. Чергова атака правим флангом м'яч хаотично літає по карному майданчику ФК Підбуж, боротьбу на другому поверсі виграє Коссак і скидає на партнера, а той в свою чергу пробиває зряче в кут воріт, гол на рахунку Тараса Максимовича 1 : 0. Цей гол суттєво не вплинув на малюнок гри, ФК Миколаїв пробував щастя біля воріт Голубіцького, а ФК Підбуж не створивши жодного напівгольового мементу намагались контролювати м'яч.

Друга половина гри відчутно змінилась в плані гостороти від ФК Підбуж. На 62 хвилині старання номінельних гостей втілилось в забитий м'яч. Іван Юзьв'як обікрав у центрі поля гравця ФК Миколаїв, віддав на Колодія, а той зряче навісив на Розлуча і рахунок стає нічийним 1 : 1. Після пропущеного голу гравці Миколаєва, ще більше почали насідати на ворота суперника. Моменти з'являлися один за одним. Два нереалізованні виходи сам на сам, вдало на останньому рубежі зіграв наш голкіпер Голубіцький. Натомість ФК Підбуж знову нічого не вдавалось попереду. На 82 хвилині небезпечна атака правим флангом завершилась назначеним пенальті у ворота Фк Підбуж. Як на мене пенальті на розсуд арбітра, який і стояв поруч. Вирок підбужанам пішов виконувати Олег Михайловський, який вправно розвів воротаря і круглого по двом різним кутам 2 : 1 на користь ФК Миколаїв. Остання десятихвилинка пройшла напрочуд спокійно, де ФК Миколаїв по грі переміг ФК Підбуж з рахунком 2 : 1. Бажаємо ФК Миколаїв удачі і футбольного фарту у фінальному поєдинку проти ФК Рух Винники.

P.S. Цікавий факт довелось спостерігати на футбольному полі. Те що ФК Підбуж підсилився обласними гравцями зрозуміло, але як кидалось в очі інертне ставлення до гри форварда ФК Підбуж Андрія Сливки, який за 90 хвилин матчу лише два рази зачепився за м'яч. Тобто не при вільних ударах, а взагалі до нього дійшло два паси. Ніодного удару не тощо у ствір воріт, а взагалі жодного удару по воротах.  Нієдиного забігання в бік воріт суперника. Чесно, я, за 90 хвилин не бачив жодного натяку на біг від Андрія. Наведемо порівняння з нападником ФК Миколаїв Віктором Коссаком: 6 ударів по воротах, з них 4 в ствір, один гольовий пас, три зароблених штрафних, одна жовта картка. Результат цієї гри нападу має дати здуматись керівництву ФК Підбуж чи ставиту людину з досвідом, але без єдиного бажання грати, чи випускати своїх гравців, які землю будуть "гризти" за своє рідне село.