• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация

  В чому винний Коньков

  Категория: Різне


  «У зв’язку з тим, що об’єднан­ня фанатів «Дніпра» отримали гарантії про безпеку на окупова­ній території автономної респуб­ліки Крим (людей не крадуть, блок-постів і кордону немає, і т.д.) від генерального директора української прем’єр-ліги Петра Іванова, ми офіційно запрошує­мо цього функціонера на фут­больний матч «Таврія» - «Дніп­ро» з його офіційним папером у складі нашої делегації. Ми готові взяти на себе всі витрати, пов’я­зані з поїздкою генерального ди­ректора української прем’єр-ліги Петра Іванова», - йдеться у заяві дніпропетровських ультрас.

  Наші футбольні керівники ви­рішили, що їздити туди можна, то хай їздять. Але нехай тоді пра­цюють і над тим, аби зберегти «Таврію» та «Севастополь» в українському чемпіонаті. Бо останні заяви функціонерів, особливо з Федерації футболу України, виглядають завуальова- но-зрадницькими. Таке вражен­ня, що в ФФУ вже визнали за­конною анексію Криму і ладні віддати українські команди ро­сіянам.

  «Мою позицію визначає ситуа­цією, яка складається на теперіш­ній момент. Також потрібно вра­ховувати позицію самих клубів, яка вимальовується досить чітко. Ситуація складна, але основа всіх взаємин - повага принципів на­ціональних федерацій, ФІФА та УЄФА. Є відповідна процедура, і ми будемо її суворо дотримува­тися. Думка президента ФІФА відома - кримські команди по­винні дограти цей чемпіонат в Україні. А далі будемо розгляда­ти питання. Казати щось про май­бутнє зараз - невдячне заняття. Ситуація може змінюватися, де­коли навіть кардинально. Поки що наше завдання - зробити все, щоб якісно пройшов цей чемпі­онат, щоб врахувати інтереси і кримських клубів, і їх суперни­ків, і глядачів», - сказав напере­додні віце-президент ФФУ Ана­толій Попов.

  Ще відвертішим виявився пре­зидент ФФУ Анатолій Коньков, який усно майже вже дав добро на участь кримських команд в якійсь із російських ліг: «ФФУ буде завжди і скрізь відстоюва­ти свої команди. Незалежно від того, яке там становище і як складаються обставини. ФФУ зав­жди займатиме принципову по­зицію із цього приводу. Я не знаю, чи маю я право казати, куди підуть кримські команди, тому що куди піде взагалі Крим? Куди піде Крим, туди підуть і ко­манди. А ми кажемо про те, що футбол залишається єдиним мо­ментом, який може об’єднувати людей. Тому ми повинні першо­чергово закінчити чемпіонат Укра­їни».

  Ось так. Невже важко зайняти принципову позицію, проти якої ФІФА та УЄФА не матиме нічого проти, адже цивілізований світ не визнав злочинну окупацію півострова росіянами? Тоді про жоден російський чемпіонат мови бути не може. Там теж не дурні. І навряд чи відважаться піти проти головних футбольних органів, які можуть взагалі тоді виключити Росію з єврокубкових змагань. А якщо кримчани не захочуть грати в Україні, дове­деться їм тоді організовувати ні­ким не визнаний чемпіонат Кри­му. Усе дуже просто. А в ФФУ хай ще раз добре подумають перед тим, як приймати злочинні рішення. Адже й Коньков, і По­пов підуть рано чи пізно, а нам залишиться жити з їхньою спад­щиною. Тож пасувало би їм не дати піти на російському нали­гачі.

  Колишній голова комітету з проведення змагань ФФУ Стефан Решко вже відреагував на дивні заяви теперішніх керівників і спробував заспокоїти: «Анатолій Коньков - розумна людина. Перш ніж ухвалити рішення, він усе старанно зважить. Якщо наша держава не визнає анексії Кри­му, то як може визнавати це федерація футболу? Швидше за все, Коньков радитиметься з мі­ністерством молоді й спорту, а ті - з вищим керівництвом держа­ви. Тому я не бачу особливих підстав для радості прихильни­кам «Таврії» і «Севастополя» від можливої участі цих клубів у чемпіонаті Росії. Не буде згоди нашої федерації - не вийде зго­ди ФІФА і УЄФА. Колосков може казати, що завгодно. Він - про­дукт російської держави. Але справжній порядок речей він знає не гірше за мене. Однак розповідає так, щоб догодити ро­сійському царю - Путіну. Відомо ж, що у Росії є дві думки: одна правильна-царська, інша-не­правильна. У цьому питанні не все так просто, як видається ро­сіянам. Не буде згоди нашої фе­дерації - кримські команди не гратимуть ніде». Залишається ві­рити, що Коньков - таки розум­на людина. Бо вже одного разу ледь не наламав дров, бажаючи відмінити товариський поєдинок проти збірної США.

  А тепер повернімося знову до проблем, які можуть виникнути вже цими вихідними у зв’язку з рішенням прем’єр-ліги. «Дніпру» та «Ворсклі» після нього нічого не залишається, як їхати до Кри­му, аби уникнути можливих тех­нічних поразок. Однак тут рап­том з’явилися ще одні нюанси. Як потрапити легіонерам україн­ських команд на півострів?

  Крим - не Рим, але тепер, щоб потрапити туди, необхідні візи. Адже Міністерство закордонних справ Російської Федерації за­явило, що перебування інозем­них громадян на території Кри­му регулює їхнє законодавство. Офіційно це звучить так: «У зв’яз­ку з возз’єднанням Криму та Севастополя з Російською Феде­рацією іноземному громадяни­ну для відвідування території Криму необхідно отримати ро­сійську візу в одному з дипло­матичних представництв чи кон­сульських установ Росії».

  У полтавській «Ворсклі», якій вже цієї п’ятниці треба грати у Севастополі, питання про отри­мання віз постало перед албан­цями Армендом Далку і Ахме- дом Янузі. Оформленням відпо­відних документів зайнялися відразу.

  А от у дніпропетровському «Дніпрі» все виявилося набагато складніше. Там вісім легіонерів, яким треба робити візи, не вра­ховуючи тренерського штабу команди. Щоб в’їхати до Сімфе­рополя, «дніпрянам» необхідно було виробляти візи Яну Лаштувці, Ондржею Мазуху, Івану Стрінічу, Ніколі Калінічу, Санд- ро Кобахідзе, Джабі Канкаві, Александру Владу та Бруну Ґамі. Тож клуб навіть розглядав варі­ант про перенесення зустрічі і тривалий час не давав згоди на поїздку в Крим. «Візовим питан­ням займається футбольний клуб «Таврія». Ми їм надіслали список офіційної делегації. Вони цей список прийняли і в консуль­ській установі Російської Феде­рації в Криму намагаються вирі­шити це питання. Ми чекаємо Ос­таточного рішення. Але якщо візи не відкриють, то «Дніпро», звичайно ж, проситиме прем’єр- лігу про перенесення матчу. Це ж уже форс-мажор, від нас нічо­го не залежить», - заявив заступ­ник генерального директора «Дніпра» Дмитро Пелін.

  Здоровий глузд, схоже, таки переважив. Бо, попри всі дурості, які випливають із загарбницької політики Кремля, їздити за візо­вим режимом командам в гості одна до однієї, коли вони грають в одному чемпіонаті, - безглуз­до. Тож наразі вирішили, що «Дніпро» зможе потрапити до Сімферополя за узгодженим списком офіційної делегації. Від­повідний список футболістів уже подали кримчанам, які прийма­тимуть гостей. Тепер «Таврія» в тій же ж консульській установі Російської Федерації намагати­меться вирішити це питання. Якщо список делегації таки не узгодять, і легіонери не зможуть потрапити на півострів, - «Дніп­ро» все ж попросить прем’єр-лігу перенести гру. Тож тепер усе залежатиме від дурнуватих мо- скальських шовіністів і від того, чи в них ще лишилася хоча б якась твереза клепка в голові і хоча б краплина совісті.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.