• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » » Володимир Мазяр може зіграти у 1/4 Кубку України...

  Володимир Мазяр може зіграти у 1/4 Кубку України...

  Категория: Друга ліга / Кубок України / Новини Дрогобиччини

  Виконавчий директор дніпродзержинської "Сталі " Сергій Бурхан розповів про ситуацію , що склалася навколо матчу 1 / 16 фіналу Кубка України "Сталь" Дніпродзержинськ - "Металург " Запоріжжя .

  - Сергій Павлович , прокоментуйте ситуацію, що сталася в матчі 1 / 16 фіналу Кубка України "Сталь" - "Металург " Запоріжжя , оскільки широка футбольна громадськість не знає про те , що трапилося .

  - У даному матчі Кубка України "Сталь" 25 вересня 2013 вдома зіграла з представником Прем'єр -ліги запорізьким " Металургом".

  Для початку невеликий відступ. Як відомо , перед будь-яким офіційним матчем всі клуби самостійно , згідно Регламенту , ведуть облік жовтих і червоних карток і відстежують , хто з гравців може виходити на поле , а хто ні.

  Крім того , 23 вересня ПФЛ направила лист до Прем'єр-ліги , що проводила 1 / 16 фіналу Кубка України , в якому було наведено список дискваліфікованих футболістів. З даним листом можна ознайомитися в ПФЛ. У ньому під першим номером значилося прізвище Віталія Гавриша , гравця " Металурга". Даний футболіст отримав червону картку , виступаючи за ПФК "Олександрія" у кубковому матчі минулого сезону , через що він мав пропустити наступну гру в Кубку України .

  Прем'єр- ліга , напевно , мала повідомити клубам про дискваліфікованих футболістів . Можливо , вона і зробила це , тим не менш Віталій Гавриш приїхав до Дніпродзержинськ 25 вересня і провів на полі 90 хвилин у грі проти " Сталі" . Як ви пам'ятаєте , ту гру "Металург " виграв з рахунком 2:1 , при цьому "Сталь" ні в чому не поступилася супернику , а в другому таймі наша команда була близька до того , щоб здобути перемогу над командою Прем'єр -ліги.

  При цьому через деякий час з'ясовується , що за команду з "Металурга " грав дискваліфікований футболіст.

  - Ви хочете сказати , що " Металургу " потрібно було зарахувати технічну поразку?

  - Безумовно , Гавриш не мав права брати участь у матчі " Сталь" - "Металург". Це зрозуміло всім , навіть людям , далеким від футболу. Оскільки є футбольні закони , а вони єдині для всіх. На жаль , нам стало відомо про цю ситуацію не відразу , а лише в кінці грудня з подачі головного редактора журналу "Футбол" Франкова , який згадав про це на сторінках журналу. До цього часу "Металург" встиг зіграти в 1 / 8 фіналу з чернігівської " Десною " , програвши команді з 1 ліги .

  До речі , в матчі з " Десною " "Металург" виставив у стартовому складі 7 інших футболістів у порівнянні з грою в Дніпродзержинську. Мабуть в Запоріжжі вже тоді добре розуміли , що команда знаходиться під загрозою технічної поразки .

  - Хто , по- Вашому , повинен понести відповідальність у ситуації, що склалася ?

  - Нам за великим рахунком все одно , ким було допущено подібне кричуще упущення . До слова , я детально вивчив ситуацію на предмет повторення подібного в інших футбольних чемпіонатах. І можу сказати , що дана ситуація стала прецедентом , оскільки такого ще не було ніде і ніколи , а у випадках , близьких до неї , які проштрафилися клубам завжди зараховувався технічну поразку.

  - Якими були дії ФК "Сталь " після того , коли стало відомо про події ?

  - Ми , в свою чергу , ще наприкінці грудня звернулися до вищестоящих футбольні органи з проханням роз'яснити ситуацію. Цих листів було кілька - ми писали в ПФЛ , ФФУ , Контрольно -дисциплінарний комітет ФФУ. При цьому я не вважаю тих численних телефонних розмов з футбольними керівниками різного рангу. До слова , нещодавно сталася жеребкування ¼ фіналу Кубка України , яка відбулася вже після того , як ми розіслали листи . Нам , у свою чергу відповіді на наші листи так і не послідувало. Складається таке враження , що ФК "Сталь" взагалі не існує. Все це змусило мене , як виконавчого директора , та інших представників клубу поїхати в Київ і напряму звернутися до президента ФФУ Анатолію Конькову .

  - Як Вас прийняв Анатолій Дмитрович ? Наскільки він зацікавлений у вирішенні ситуації?

  - Президент ФФУ зацікавився подією і з його настрою нам стало зрозуміло , що даному питанню відтепер буде приділено велику увагу . Коньков сказав , що в будь-якому випадку повинна восторжествувати справедливість. Анатолій Дмитрович пообіцяв врахувати всі норми футбольного правосуддя для вирішення питання , а наше спілкування пройшло в діловій обстановці , його підхід імпонує і викликає повагу.

  - На Ваш погляд , чому сталася така ситуація?

  - Для початку скажу про те , що я прекрасно віддаю собі звіт в тому , що в даний час "Сталь " не може змагатися з клубами Прем'єр -ліги. Проте , футбольні закони обов'язкові для всіх.

  Чому таке сталося ? Уявімо , на місці " Сталі" виявився донецький "Шахтар". Чи могло в принципі таке трапитися з "Шахтарем" ? Ніколи ! А чому? Я навіть не хочу про це говорити. А якби таке і сталося , то Кубок України функціонери розігрували б з самого початку.

  Як я бачу , футбол у нас розділений на два класи . Один для багатих , інший для всіх інших. Тому , незважаючи на це потрібне дотримання футбольних законів. Тобто у грі " Сталь" - "Металург" гості повинні бути дискваліфіковані. Хто понесе за це покарання , кого звільнять - нас , повторюся , це не хвилює. Ми наполягаємо на тому , щоб футбольні закони виконувалися беззастережно , як дніпродзержинської "Сталлю" , так і клубами Прем'єр -ліги , і щоб функціонери , що займаються футбольним законами , були уважні не тільки до клубам Прем'єр -ліги , а й до всіх інших.

  - Якою Ви бачите розв'язку в даному питанні?

  - Нині ми чекаємо рішення Контрольно -дисциплінарного комітету ФФУ. Особисто я вважаю , що найкращий варіант - це стикувальна гра " Сталі" з " Десною " за право зіграти в ¼ фіналу Кубка України з донецьким " Шахтарем".

  - Але це несправедливо по відношенню до "Десні" , яка пройшла запорізький " Металург" ...

  - Так , дійсно , "Десна " зіграла , але ж розіграш Кубка ще не закінчився , переможця не визначено , почесний трофей нікому не вручений . І взагалі , чому наш футбольний клуб повинен страждати в цій ситуації? Тому , повторюся , оптимальним вирішенням питання саме я бачу проведення матчу " Сталі" з " Десною " .

  Також хочу звернути вашу увагу , що впродовж місяця нас фактично ігнорували , не відповідали на наші листи - склалося таке враження , що хтось хоче спустити все на гальмах ...

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.