• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » » Сергій КУЗНЄІІОВ: «Засмучений, що не забив «Карпатам» ні в Севастополі, ні у Львові»

  Сергій КУЗНЄІІОВ: «Засмучений, що не забив «Карпатам» ні в Севастополі, ні у Львові»

  Категория: Новини України / Різне

  ФАНАТИ «КАРПАТ» - НАЙКРАЩІ В УКРАЇНІ!!!

  - Сергію, з якими почуття­ми ти виходив на поле «Укра­їни»»? Це ж твій перший матч на львівському стадіоні піс­ля того, як ти залишив «Кар­пати».

  - Скажу більше: саме на «Укра­їні» я провів першу гру в чемпі­онаті України. Саме у Львові, виступаючи за «Карпати», у мене пройшли найкращі роки ігрової кар’єри, тут досягнув найбіль­ших успіхів. На все життя запа­м’ятав незабутній поєдинок з «Ґалатасараєм», коли ми на останніх секундах вибороли путівку у груповий етап Ліги Європи. Так само неможливо забути, попри поразки, ігри на цьому стадіоні проти «Борусії» та «Севільї», а також поєдинок із «ПСЖ», в якому ми зіграли внічию. Та й у чемпіонаті Украї­ни на цьому стадіоні я зіграв чимало пам’ятних поєдинків. Тож зрозуміло, що на поле «України» виходив із почуттями, які важко передати словами. Я вперше грав проти «Карпат» на очах їхніх уболівальників, яких я завжди вважатиму і своїми теж.

  - Чи не виникало побоюван­ня, що львівська публіка зус­тріне тебе негативно?

  Узагалі, не можна сказати, що зі Львова я поїхав з найкращи­ми враженнями. Однак це не має і не мало жодного стосунку ні до прекрасного міста та його мешканців, ні до вболівальників та до тепер уже колишніх парт­нерів і тренерів по команді. А з фанатами в мене завжди були і, як бачите, залишились найкращі взаємини. Постійно кажу, що фанати «Карпат» - найкращі в країні. Під час матчу зі «Севас­тополем» вони це ще раз дове­ли. їхній вчинок, коли в середині другого тайму вболівальники перебралися у гостьовий сектор і до фінального свистка разом із невеликою групою зі Севастопо­ля підтримували обидві коман­ди, став справжнім шоком, в хорошому значенні слова, як для нас, гравців «Севастополя», так і для футболістів «Карпат». Львівські фанати завжди виріз­нялися тим, що вони чи не най­більш віддані своїй команді. Крім того, національна збірна України найкращу підтримку завжди мала у Львові. А тепер усі переконалися ще і в тому, що саме львів’яни вміють демон­струвати, якою має бути єдність країну. В якийсь момент навіть здалося, що футбол відійшов на другий план, а головними на цьо­му дійстві були саме фанати, які довели, що ми насправді єдина країна.

   

  -     До матчу з «Карпатами» з’являлося багато розмов, чи приїде «Севастополь» до Львова.

  -     Звичайно, зараз така ситуація, що статись могло, що завгодно. Але загалом уся команда дуже хотіла поїхати на цю гру, а найбі­льше цього прагнули я, Денис Кожанов і Володя Федорів - адже для нас ані «Карпати», ні Львів не є чужими. Серйозних проблем не виникало, ось тіль­ки дорога вийшла трохи довшою в часі та забрала більше сил, аніж зазвичай. Адже «Українські авіа­лінії» не літають зараз до Криму. Тому ми потягом добиралися до Запоріжжя, а вже звідти літаком полетіли до Львова. Аналогічною вийшла і дорога назад.

  У СЕВАСТОПОЛІ ВСЕ СПОКІЙНО

  -     Як оцінюєш ситуацію в Криму і чи вважаєш можли­вим проводити там ігри пре- м’єр-ліги?

  -    Жодних проблем. Навпаки, вболівальники «Севастополя» з нетерпінням очікують матчів прем’єр-ліги, всі вірили, що наша гра з «Ворсклою» відбудеться саме в Севастополі. Якщо ж ви маєте на увазі якісь військові дії, то щось відбувається хіба побли­зу кордонів або військових час­тин. У самому ж Севастополі, як і в інших містах та населених пунктах Криму, все достатньо спокійно, і життя практично ні­чим не відрізняється від того, яким воно було дотепер.

  -    Чи відомо тобі щось про майбутнє «Севастополя»? В якому чемпіонаті гратиме команда?

  -    Нічого сказати не можу, бо, як і решта гравців команди, ні­чого не знаю. Зараз ми живемо виключно нинішнім днем, готу­ємось до матчів і сподіваємось, що всі вони відбудуться, згідно з календарем. Хочемо, щоб усі домашні матчі ми проводили саме в Севастополі. А в якому чемпіонаті «Севастополь» грати­ме наступного сезону, ні від ке­рівництва клубу, ні, тим паче, від самих гравців нічого не зале­жить. Усе вирішують політики. Наше завдання - готуватися і на­магатися в кожній зустрічі зігра­ти якнайкраще.

  -У цьому компоненті - гра­ти якнайкраще - у «Севасто­поля» якраз не все гаразд...

  -    Як не прикро, змушений із вами погодитися. В обох іграх, які ми провели після відновлен­ня чемпіонату, нам не вдалося не тільки набрати очки, а й заби­ти бодай один м’яч. Із «Дніпром» у нас майже нікого не виходило

  -    не було жодних шансів на по­зитивний результат. Але вже з «Карпатами» ми виглядали тро­хи краще. Однак нехай і з мен­шим рахунком, але знову прог­рали. Хоча якби нам дещо пота­ланило, то могли й зачепитися за нічию, яка, як на мене, стала би справедливішим результатом, аніж перемога «Карпат». Та ми свої шанси змарнували, а «Кар­пати», навпаки, двічі забили. Тому й перемогли, з чим я їх і вітаю.


  ЖИТТЯ ТРИВАЄ - ТРЕБА РУХАТИСЯ

  -    Як відомо, екс-гравці

  «Карпат» часто забивають їм голи. Тобі ж цього зробити не вдалося. Такий факт зас­мутив?  *

  -    Я нападник. А це означає, що повинен намагатися забивати в кожній грі. Тому щоразу, коли залишаю поле без гола, то вва­жаю, що зіграв непродуктивно. «Карпатам» дуже хотів забити, так само, як і в матчі першого кола у Севастополі. Але ні тоді, ні тепер не зробив цього. Проте, на відміну від матчу у Севасто­полі, у Львові в мене з’явився хороший шанс для взяття воріт «Карпат». Я пробивав головою із забивної позиції, але з ударом не склалося. Зрозуміло, мені прикро, що не забив. Але біль­ше сумую через те, що програ­ли. Та все ж зациклюватись не варто, адже життя триває, треба рухатися далі.

  -    Попереду - гра з «Ворсклою». Чого очікуєш у протис­тоянні з полтавцями?

  -    Відступати нам нікуди, адже як я вже казав, у двох матчах ми не лише програли, але й не забили. У матчі з «Ворсклою» ми повинні реабілітуватися перед уболівальниками, тим паче, що гратимемо за їхньої безпосеред­ньої підтримки. Також я, і мої партнери чітко усвідомлюємо, що обіграти «Ворсклу» аж ніяк не просто. У Полтави, попри кад­рові втрати, зараз підібрався хо­роший колектив. Команда не лише демонструє хорошу гру, а й реально претендує на путівку в Лігу Європи. Зрозуміло, що «Ворскла» також приїде в Севас­тополь із думкою про перемогу. Тому вболівальники повинні ста­ти свідками цікавої гри з непе- редбачуваним результатом.

  -    Зараз багато хто каже, що гравцям «Севастополя», як і «Таврії», через невизначе­ність майбутнього бракує мотивації.

  -    Ми не думаємо про майбутнє, живемо теперішнім моментом. Тому мотивації нам не бракує. Як і раніше, в кожній грі ми ви­ходимо на поле для того, щоби продемонструвати вболівальни­кам видовище, на яке вони очі­кують, та потішити їх позитивним результатом. А те, що наразі нам це не вдається, - інше питання.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.