• ,

Футбол кубок украины

Категория: Новини України / Кубок України

Обидві тернопільські команди успішно подолали бар'єр 1/16 фіналу. Спочатку «Тер­нопіль» у додатковий час переграв 4:3 першолігову «Полтаву». Гості перевели гру в овер- тайм завдяки пенальті, призначеному у компенсований час за відверту та невідомо чим викликану гру рукою захисника тернополян. Добре, що такии перебіг подій не «зламав» команду і вона змогла відновити свою гольову перевагу. Колеги «муніципалів» з «Ниви» наступного дня не залишили шансів «УкрАгроКому» 3:0 Тепер у 1/8 фіналу Тернопіль побачить матчі за участі аж двох представників прем'єр-ліги - «Ворскли» та «Арсеналу».

Для семи команд прем'єр-ліги похід за кубком завершився вже на початку шляху. Явно засмутили «Зоря» та «Таврія», поступившись з однаковим рахунком 1:3 командам з ниж­чих дивізіонів. Керівництво кримського клубу відверто проігнорувало спортивні принципи, відрядивши у Черкаси молодіжний склад. Зовсім негостинний прийом очікував в Олек­сандрії на лідера українського чемпіонату. Обмінявшись голами на початку матчу команди в основний час більше не забили. І лише у додаткових таймах харків’яни «дотиснули» господарів, забивши їм тричі. Наступним іх суперником будуть «Карпати». Цікаво, що су­перники зустрінуться у третьому розіграші поспіль і раніше далі крокували львів’яни.