• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » » Наставник "Десни" - про старт своєї команди

  Наставник "Десни" - про старт своєї команди

  Категория: Україна / Перша ліга

  - Як на мене, сьогоднішнє чотирнадцяте місце, яке посідає команда, не те, на що ми спроможні, - сказав Рябоконь. - Упевнений, що "Десна" повинна була бути значно вище. До того ж, ми грали достатньо-таки стабільно, адже всі матчі проходили в тяжкій боротьбі, ми нікому з суперників не давали спуску. У всіх матчах їхню долю вирішував один м’яч. Жодну з ігор не провалили.

  - У першій лізі працюєте не перший сезон. Що скажете про нинішній її рівень?
  - Ліга досить жорстка, адже всі команди майже однакового рівня, тому тут частенько все вирішують дрібні нюанси. До них можна віднести й суддівські симпатії. Нині немає яскравих аутсайдерів, як це траплялося раніше. У першій лізі завжди були команди, які вже зі старту мали значно слабкіший за інших вигляд. Зараз лише тільки в "Буковини" виокремилися фінансові негаразди, а в усіх інших ситуація достатньо стабільна.

  - До речі, про суддів. Деякі президенти клубів навіть зверталися до куратора суддівського корпусу з тим, аби він навів порядок у цьому питанні. Чи часто стикалися із суддівським свавіллям?
  - Думаю, що Колліну сюди запросили для того, щоби він підняв загальний рівень суддівства. Приміром, зараз до обслуговування матчів залучили велику групу молодих арбітрів. У цьому плані, як на мене, він із своїми обов’язками справляється. А щодо загального рівня, то тут є питання. У нашій країні є багато арбітрів, які вміють судити, знають гру. Розумієте, суддя ніяким чином не повинен впливати на результат. А що ми маємо? Те, що зробив із нами в кінці матчу з "Олімпіком" Андрій Грисьо - це футбольний бандитизм. А в цілому, зауважу, що в нас уміють судді кваліфіковано працювати. У всякому разі, матчі "Десни" обслуговували не дилетанти. А чому інколи вони так судять, то це вже інші питання.

  - Трансферне вікно вже зачинене. Чи вдалося закрити всі проблемні позиції?
  - На жаль, ні. Ми провели дуже скромну селекцію, й на це була низка причин. Єдине, що до нас повернувся захисник Павло Щед­раков, можна навіть сказати, що знову завітав до рідного дому. Сподіваємося, що в подальшому він нам допоможе. А так ми залучили до команди в основному молодих виконавців, яким ще потрібно набути досвіду.

  - Хто на полі вам допомагає втілювати задумане в життя? На кому команда тримається у скрутні хвилини?
  - Звичайно, як і в кожного тренера, є й у мене гравці, на яких завжди можу сподіватися. Насамперед це - Вадим Мельник, із яким працюю вже не перший рік, отож добре знайомий з його можливостями. Це й Петро Кондратюк, той же Павло Щедраков. Саме вони відповідають за моральний клімат у колективі. А так у нас грає молодь 20–23 років. Усі вони ще не досягли того рівня, щоби можна було брати відповідальність на себе.

  - Яка фінансова ситуація в "Десни" на тлі того, що навіть така, колись міцна у цьому плані, "Буковина" тепер ледь зводить кінці з кінцями?
  - Сподіваюся, що надалі буде краще, це все, що можу сказати з цього приводу.

  - А з інфраструктурою як?
  - Тут є над чим працювати. Що стосується організації клубної діяльності, то в нас ще роботи непочатий край.

  - У середу відбулося жеребкування Кубка країни: "Десні" випало грати з "Гірником" із Кривого Рогу. Що скажете про цей клуб?
  - Дуже мало. Слідкую в основному лише за результатами, зокрема другої ліги. Про "Гірник" майже нічого не знаю, команду на полі ще не бачив. Звичайно, що надалі будемо її вивчати, щоб до матчу підійти у всеозброєнні.

  - Останню гру чемпіонату ви програли у Сумах. На думку головного тренера господарів Андрія Кононенка, його команда повністю переграла "Десну", тому перемога була закономірною. Ви із цим згодні?
  - Цілком. Справді, "Суми" мали велику ігрову перевагу, хоч і забили нам лише один м’яч. Тому не можу сперечатися з думкою Кононенка.

  - Які завдання на сезон поставили керівники клубу?
  - Як для дебютанта, нам слід спочатку закріпитися в першій лізі, а вже потім ставити якісь солідні завдання.

  - До матчу з лідером - "Олександрією" - підходите в оптимальних кондиціях?
  - Це дуже серйозний суперник, недарма він є лідером чемпіонату. Саме зараз і вивчаємо тонкощі гри цієї команди.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.