• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » » Керівництво тернопільської Ниви не виплачує гравцям зарпалатні

  Керівництво тернопільської Ниви не виплачує гравцям зарпалатні

  Категория: Україна / Перша ліга

  Віталій Романюк: З гравцями Ниви досі не розрахувалися

  Завершивши виступи у першому колі чемпіонату, гравці першолігової тернопільської "Ниви" пішли зимувати без грошей.

  За словами футболістів, клуб завинив гравцям одразу по кілька зарплат та преміальні. Хоч і керівництво "Ниви" обіцяє вирішити усі фінансові питання, однак у гравців команди уже є сумніви щодо мабутнього клубу.

  Захисник тернопільської "Ниви" Віталій Романюк розповів про фінансове становище у клубі.

  - З нами не розрахувалися і найобразливіше те, що нас годують обіцянками, - починає розмову Віталій Романюк. - Кажуть, що гроші нам дадуть з тижня на тиждень. Якщо не дадуть зарплату за грудень, то це уже буде третя зарплата, яку нам не виплатили. Про преміальні взагалі не говорю.

  - Чи є надія, що усі фінансові питання будуть вирішені?

  - Усі на це сподіваються, однак з нами з керівництво команди не зв’язок не виходить. У нас не було жодних зібрань, відтак інформації немає.

  - Губернатор Тернополя Валентин Хоптян сказав, що це питання постарається вирішити.

  - Це було два тижні тому. Утім, з того часу нічого не змінилося. Була спочатку інформація, що з нами розрахуються після останнього матчу у 2013-ому році, однак ця неприємна ситуація уже тягнеться більше місяця.

  - Ви особисто вірите у те, що усі заборгованості перед футболістами будуть погашені?

  - Не особливо. Хлопці у команді засмучені, адже у них сім’ї і їх потрібно годувати. Зізнаюся, коли сезон тільки розпочинався, були зовсім інші розмови. Нам обіцяли, що усі зарплати і преміальні будуть виплачені. Такий поворот подій ніхто з гравців не прогнозував. Наскільки я знаю, усі обіцянки переносяться на новий рік. Є розмови, що у середині січня погасять перед нами борги.

  Утім, справи у цій ситуації не зовсім у грошах. Є чимало футболістів, які мають певні пошкодження чи травми. За цей час у період відпустки можна було б залікувати усе, однак без грошей це питання закрити складно. Образливо те, що ти працював на полі, викладався на сто відсотків, а зараз навіть нема коштів, аби залікувати певні ушкодження.

  - Чи є інформація щодо майбутнього "Ниви" взагалі?

  - Жодної. Ніхто нічого не говорить, однак, наскільки мені відомо, команда мала б продовжити виступи у Першій лізі. Не здивую нікого, якщо скажу, що потрібно закрити спочатку фінансове питання, а потім будувати плани на майбутнє.

  - Чи шукають гравці "Ниви" уже нові команди?

  - Думаю, що так. Кожна нормальна людина, опинившись у такій неприємній ситуації, шукала б собі інше місце роботи.

  - А ви особисто?

  - Так, дзвонять люди, питають про плани на майбутнє. У мене з "Нивою" є контракт до весни і якщо ситуація залишатиметься незмінною, немає сенсу залишатися у Тернополі. Звісно, злість на команду через ці борги трохи є, але, це, мабуть, не тільки у мене. Попри це, є варіанти, що ніхто нікуди не поїде. Це у тому випадку, якщо з нами розрахуються і дадуть певні гарантії про майбутнє команди. Але це дуже складне запитання.

  Нагадаємо, що раніше головний тренер "Ниви" і керівництво клубу повідомляли, що ніяких фінансових проблем у команди не існує.

  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.