• dle 10.2
  • ,
  • наши фильмы
  • Регистрация    Войти
    Авторизация
    » » Марсель Десаї поділився думками з приводу мундіалю

Марсель Десаї поділився думками з приводу мундіалю

Категория: world cup 2014 / teams / news / Останні новини футболу

Перемога на чемпіонаті світу- 1998 стала особливою подією в моєму житті. Її ні з чим не зрів­няти. Із дитинства я зберігав зні­мок, на якому Дієґо Марадона піднімає Кубок світу. Мені хоті­лося того ж. Шкода, звичайно, що через чотири роки нам не вдалося повторити успіх. За збір­ну Франції, як і раніше, виступа­ли чудові футболісти, але пси­хологічно ми виявилися него­тові до великого турніру.

Ви ставите тріумф 1998-го вище за перемоги в Лізі чем­піонів із «Марселем» і «Міла­ном»?

-Усі нагороди для мене, як діти. Не змушуйте вибирати між діть­ми! І все ж... Найстарший і най­улюбленіший син - Кубок світу.

Що ж особливого було у тій чемпіонській збірній Франції?

-Великі гравці виявилися вод­ночас в одному місці. Але спра­ва, скажу вам, не тільки в інди­відуальній силі. Головний тренер Еме Жаке зробив із нас коман­ду. Досі пам’ятаю, як у перший день турніру він сказав: «Ми виг­раємо чемпіонат світу!» Я, Зідан, Лізаразю здивовано подивилися на нього і подумали: «Ви про що, тренере?!» Він постійно налашто­вував нас на перемогу. І це спра­цювало.

Що скажете про нинішню збірну Франції?

Із її головним тренером Дідьє Дешамом ми познайомилися ще в «Нанті» в далекому 1986-му році. Він був моїм другом і капітаном. Дешам знає, що робить. Як тренер, він вдається до найдрібніших ас­пектів тактики і фізичної підготов­ки. Але, якщо чесно, я не думаю, що Франції до снаги виграти Кубок світу. Наша команда починає фати тільки тоді, коли півень дзьобне. Кращий приклад тому - стикові матчі з Україною. Тільки коли за­маячила поразка за сумою двох матчів, команда заворушилася.

Ваша думка про Франка Рібері.

Немає питань - він прекрас­ний футболіст, один із трьох най- сильніших у світі. Але французи ним трохи розчаровані, тому що чекають, що він стане лідером національної команди. Таким, яким був Зідан. А цього не відбу­вається. Рібері треба бути стабіль­нішим. Подивіться, скільки голів забивають такі футболісти, як Месі, Кріштіану Ронапду, Суарес, Кавані, Ібрагімовіч. Навіть не зва­жаючи на те, що Рібері - фланго­вий гравець, ми чекаємо від ньо­го результативнішої гри.

Чи зуміє Дешам із макси­мальною користю для збір­ної використовувати Рібері?

Тут усе залежить від того, чи захоче Дідьє будувати навколо нього фу. Якщо Франк стане всьо­го лише одним із гвинтиків у механізмі Дешама, то ми поба­чимо не найкращу версію Рібері.

А особисто ви будували б гру навколо півзахисника «Баварії»?

Проблема в тому, що він фланговий гравець. Нехай і швидкий, чудово діє в контрата­ках. У збірній його намагалися ставити у центр півзахисту, але нічого доброго з цього не вий­шло. Так що моя відповідь - ні.

Перейдемо до інших збір­них. Іспанці захищають титул. Чи вийде у них виграти чем­піонат світу вдруге поспіль?

Якщо так станеться, то це, без сумніву, найкраща національна команда в історії футболу. Я прекрасно знаю, як важко захи­щати титул. Але в іспанців, на відміну від нас у 2002-му році, є молодь, прекрасно працюють школи «Барселони» і «Реала». Нам же в спину взагалі ніхто не дихав. Із великою цікавістю сте­житиму за Іспанією.

А що скажете про бразиль­ців, які перемогли Іспанію у фіналі Кубка конфедерацій?

Мені дуже сподобалося, як Бразилія грала на Кубку конфе­дерацій. Але чемпіонат світу- це інше. У бразильців багато молоді. Якщо чесно, я не думаю, що вона впорається з тим божевільним тиском, із яким стикнеться. Дуже багато залежить від першого мат чу з хорватами.

Бразильці пов’язують вели­чезні очікування з Неймаром.

Звичайно, у бразильському чемпіонаті він демонстрував неймовірну майстерність, але після переїзду до Європи вияви­лося, що це вже не той всемогут­ній Неймар. Думаю, що він підій­де до чемпіонату світу не в най­кращому психологічному стані через не дуже вдалий сезон у «Барселоні». Плюс він просто може «перегоріти» через те, що бразильські вболівальники бага­то від нього чекають. Неймар ста­не однією із зірок чемпіонату? Я так не вважаю.

А які шанси на перемогу збірної Німеччини?

Навряд чи вона виграє турнір. За чотири роки, що минули з чемпіонату світу в ПАР, німець­ка молодь, від якої всі чекали багато чого, взагалі не досягнула жодного прогресу. Окрім того, складно розраховувати на пере­могу у світовій першості з атаку- вальною філософією гри.

Хто ж, на ваш погляд, під­німе над головою трофей?

Мій фаворит-Аргентина. Іде­альна команда з точки зору під­бору гравців і командної гри. У ПАР аргентинці оступилися через тактичні прорахунку зробивши надмірний акцент на атаці. У ре­зультаті четвірка захисників ви­явилася абсолютно беззахисною. Адже оборона - найслабше міс­це аргентинської збірної.

Ліонель Месі у збірній не такий яскравий, як у «Барсе­лоні».

Думаю, головна проблема Месі в тому, що тактична схема аргентинської збірної йому не дуже підходить. У «Барселоні» він звик маневрувати по всьому фронту атаки, там немає напад­ника. У аргентинців же він є. Це обмежує Месі. Але з ним або без нього Аргентина дуже сильна.

Ви справді можете уявити собі збірну Аргентини без Месі?

Легко. Ось побачите, Месі не буде ключовим гравцем аргентин­ців на чемпіонаті світу. Радше Аґу­еро. Якщо, звичайно, підійде до турніру у хорошій формі.

Багато хто пророкує вда­лий чемпіонат світу для Бельгії.

Я також. Думаю, Бельгія ста­не сенсацією світової першості. Чому? У бельгійців чудові фут­болісти, прекрасно вписані в ко­мандну гру.

А як оцінюєте перспекти­ви португальців із волода­рем «Золотого м’яча» Кріш- тіану Роналду?

Португалія тримається на пле­чах одного футболіста. Кого ще можна виділити в її складі? Пепе? Так, він сильний гравець. Але це захисник. А одна людина, навіть Кріштіану Роналду, не здатна виграти чемпіонат світу.

шаблоны для dle 11.2
    Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.