• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » Арена "Пантанал". Куяба. Бразилия.

  Арена "Пантанал". Куяба. Бразилия.

  Категория: world cup 2014 / news / Останні новини футболу
  стадионы бразилии 
   

    
  ПасГол продовжує готувати своїх читачів до майбутнього чемпіонату світу і на черзі цикл оповідань про міста - господарях турніру . Захоплююче заняття , повірте , не тільки читати про географічні , політичних , соціальних і, нарешті , спортивних особливості міст , а й писати про них. Бразилія - взагалі , дивовижна країна , де немає місця фальші і підробність , де над розумом і холодним розрахунком часом підносяться емоції і це, напевно , прекрасно . Це те , чого часом - у метушні напружених буднів - не вистачає нам , змушуючи нас відриватися від свого звичного світу і на крилах фантазій відлітати у світ казковий . Земля , на якій пройде чемпіонат світу 2014 , особлива. Особлива не тільки через клімат , унікальних флори і фауни , суміші культур ... Особлива через вірність її жителів своїм ідеалам. Любити танці ? - Так любити по -справжньому , пропалюючи дні і ночі на хвилях Карнавалу ; подобається засмагати на пляжі? - Так засмагати без страху обпектися ; вірити в Бога? - Так віддати йому хвалу спорудою грандіозної статуї ; любити футбол? - Так поклонятися йому ...

  Навіть недоліки і проблеми - візитні картки Бразилії . Хто не знає про бразильських нетрях , про факт проживання приблизно чверті населення за межею бідності , про найпоширеніші хвороби та злочинності ? Водночас , уподібнюватися любителям гребти все під одну гребінку не варто. Кожен окремий місто Бразилії - це окремий маленький світ , який підкоряється загальним законам існування всієї галактики під назвою " Бразилія " , але який вносить у свій побут якісь особистісні , відмінні риси .
  Куяба ( читати і вимовляти потрібно з наголосом на останньому складі) - місто специфічне і трохи вибивається з загальної картини організації бразильського Мундіалю. Ні, все тут , можна не сумніватися , пройде на вищому рівні ; мова про саме місто як про частину країни Бразилія . Мабуть, це самий жаркий місто з усіх, яким незабаром належить стати місцем футбольних боїв. Для учасників Мундіалю температури , які вдень майже ніколи не опускаються нижче позначки 30 градусів , а нічні зимові "заморозки " Рівне температурі 18 - 20 градусів , можуть бути додатковим тяготеющим обставиною , а от туристам вони тільки на руку. Висока температура повітря дасть можливість повністю насолодитися дарами і красотами річки Куяби , чия назва в буквальному перекладі означає "місце лука і стріли " . Куяба - другий найвіддаленіший місто (після Манауса ) від основного району проведення чемпіонату світу , найменший за чисельністю населення і , напевно , один з найбідніших на пам'ятки. Їх , втім , замінюють інші цінності.
  Бразильці називають Куябу " Зеленим містом", так як його простори розкинулися в місці сходження трьох основних географічних регіонів країни - Амазонії , Серрадо і Пантанала . Ландшафти міських околиць вражають своєю красою і різноманітністю ; природні зони поблизу Куяби служать місцем проживання для унікальних рослин і тварин. Тобто , не складно пояснити , чому саме екотуризм зараз є одним з найбільш стабільних джерел доходів для місцевої скарбниці. Крім природи , в Куябу заманити туристів особливо то і не чим . Визначною пам'яткою , якщо можна так сказати , є тільки історичний центр міста , визнаний національним надбанням Бразилії .
  На культуру міста, звичайно , великий вплив мала історія поселення . До появи португальських золотошукачів індіанці на цій території займалися рибальством і вирощуванням рослинних культур , а коли запаси золота вичерпалися , місто стало основним місцем політичних посилань. Вже в ході звичного життя в місті визначилися з місцевими цікавинками - це кухня і танці. До приготування їжі мешканці Куяби підходять з особливим трепетом . Борошно з маніоки , земляний банан , рис - самі, мабуть , поширені види гарнірів , а одне з рисових страв має навіть звучну назву - "Марія - Ізабел " .

  Гордістю Куяби є його компактність і сімейна атмосфера в центрі самого міста. Тут не потрібно переживати , що тебе серед вулиці пограбують , поб'ють або якось інакше скривдять . У місті багато скверів , де місцеві жителі відпочивають у сімейній атмосфері . Веселі , теплі , доброзичливі посиденьки з піснями і танцями дадуть зрозуміти туристам , що вони спокійно можуть віддати перевагу не їзді на автобусі ( найпоширенішого міському транспорту ) , а пішим прогулянкам . Заблукати або втомитися до знемоги тут неможливо. При цьому , незважаючи на віддаленість і компактність , Куяба дуже добре пов'язаний з іншими містами транспортними артеріями.
  Можливо , оцінивши всі плюси свого міста , місцеві жителі тому й виступили в своїй більшості , на відміну від мешканців деяких інших бразильських міст , за проведення чемпіонату світу у себе вдома. Дійсно , Куяба - ідеальне місце для футболу. І навіть високі температури не перешкода , коли є сучасний стадіон , оснащений потужною вентиляційною системою . У будову "Арени Пантанал " її проектувальники вклали душу. І саме це потрібно було зробити , щоб після зносу унікальною арени " Жозе Фражеллі " (вона знаходилася у природному поглибленні , тому її трибуни не зводилися , а будувалися на природних природних схилах ) на світ з'явився не менш вражаючий стадіон. Клубів , які б представляли Куябу в елітному бразильському футбольному дивізіоні , місто не має, тому стадіон розрахований на інші заходи : культурні , розважальні , освітні . Вже після Мундіалю місткість трибун буде зменшена до 28 -ми тисяч , але зате це дасть більше можливостей для облаштування зони навколо стадіону , під которою з часом проектувальники , взагалі , планують підігнати деякі міські ділянки . Одним словом , "Арена Пантанал " (стадионы бразилии) - це не тільки стадіон для чемпіонату світу , це великий соціальний проект.
  Напевно , в умовах нинішнього життя і нинішнього технологічного прогресу і не потрібно нагадувати про те , що сучасні футбольні стадіони - це комплекси різних закладів : фітнес -центри , спортивні майданчики для різних ігрових і одиночних видів спорту , концертні зали , кафе , ресторани , парковки і багато іншого. Зрозуміло, що "Арена Пантанал " - не виняток. Більш важливо відзначити , що арена зводилася з дотриманням законів збалансованого розвитку навколишнього середовища і ресурсів . Бразильці до цих питань ставляться дуже трепетно ​​.

  Куяба прийме чотири матчі чемпіонату світу. Повний розклад ігор на стадіоні "Арена Пантанал " :

  14 червня 2014 . Група В. Чилі - Австралія
  18 червня 2014 . Група Н. Росія - Південна Корея
  22 червня 2014 . Група F. Нігерія - Боснія і Герцеговина
  25 червня 2014 . Група С. Японія - Колумбія

  У Куяби не пройде фінал , чи не буде матчу відкриття . Це місто прийме рядові ігри чемпіонату , але цього вистачило для того , щоб організатори втілили в життя свої технічні мрії і прогресивні думки . Футбол тут люблять - і це головний фактор.
  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.