• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Регистрация    Войти
  Авторизация
  » » "Арена дас Дунас". Натал. Бразилія.

  "Арена дас Дунас". Натал. Бразилія.

  Категория: world cup 2014 / news / Останні новини футболу


  Історія

  У 1501 -му році португальська експедиція , ведена флорентійцем Гонсалу Коелью , а також знаменитим Амеріго Веспуччі , досягла північного сходу Південної Америки. Європейці почали вести торгівлю з індіанцями , заснували свої форпости і фортеці , а після повернення доповіли государеві - тут вистачає золота , чимало срібла , і в першу чергу дуже багато потенційних рабів ... Нічого доброго для корінного населення Бразилії це "знайомство" не принесло , але в регіон , який раніше служив місцем існування тубільців , стала проникати цивілізація. Класична : з писемністю , поділом праці та дикою соціальним розшаруванням .

  На гербі штату Ріу -Гранді зображений вітрильник , що йде по хвилях - це вельми влучно характеризує історію регіону. На відміну від Перу і Мексики , великих і в доколумбову епоху , для бразильського узбережжя адекватна історія почалася і підтримувалася вітрильними судами. У перші десятиліття освоєння територій португальці не надто цікавилися « кутом континенту» , чим скористалися французькі пірати. Буканьери заснували на території Натала свою резиденцію , налагодили з тубільцями мирні і навіть торговельні відносини ... Перервалася ця тимчасова ідилія португальської військової експедицією , після успіху якої були засновані форт і село Натал .
  Не одне століття місто було звичайною провінцією , перебуваючи далеко в тіні Ресіфі. Місцеві жителі заробляли скотарством , ловили рибу і нічим не виділялися на тлі інших прибережних міст. На території країни проходили війни , регіон переходив від Португалії до Голландії , країна боролася за незалежність - але саме містечко всі ці події зачіпали побічно. Наприкінці XIX століття Натал став рідшати , втративши природним шляхом більше третини населення ... а потім місту пощастило.

  інфраструктура

  Поблизу від узбережжя знайшли корисні копалини - спочатку кухонну сіль , а потім і нафту. І , як прийнято говорити в таких випадках , раптово з'ясувалося , що Натал поєднує в собі туристичну привабливість з промислової (до речі , багато таких міст згадайте ?) . Як наслідок , місто стало розростатися як на дріжджах , кожні 15-30 років подвоюючи своє населення. Якщо на початку XX століття тут проживало лише 16 тисяч чоловік , то міленіум зустрічали більше семисот тисяч натальцев .
  Фавелла , мафія , організована злочинність - це все не про Натал . Місто на « кутку континенту » офіційно визнаний найбезпечнішим в країні і активно розростається. Щорічно його відвідують близько трьох мільйонів бразильських туристів , вистачає і вихідців з інших країн. Старий аеропорт до останнього часу був одним з найбільш завантажених у країні , тому відкриття до мундіалю « Гранді- Натал » ( найбільшого аеропорту в Латинській Америці !) Довелося як не можна до речі . Очікується , що в майбутньому Натал стане одним з найбільших мегаполісів країни : тут вже розташований великий університет , в якому навчається 36000 студентів.

  Участь цього промислового курорту в чемпіонаті світу - приклад того , як грамотний менеджмент і виконання обіцянок можуть подарувати свято футболу навіть провінційному містечку. Згідно останнього перепису , Натал , займає лише 20 - е місце в країні за кількістю населення (можете уявити хоча б чемпіонат Європи в Черкасах / Житомирі / Сумах? ) , Але побачить матчі групового турніру. Одна з причин , крім зручної логістики та туристичної привабливості - відкриття чи не найкрасивішого стадіону турніру.

  стадіон

  «Арена дас Дунас » прекрасний. Можна задаватися питанням , хто буде грати тут після мундіалю , але вимогам самого турніру стадіон в Натале відповідає на всі сто. Місткість в 42 тисячі глядачів дозволяє відповідати вимогам ФІФА , а особлива будова даху створює на арені нормальну вентиляцію і виключає казуси , подібних дніпропетровським . По ходу зведення стадіонів у Бразилії Дунас Арена деякий час ходила в відстаючих , але в підсумку відкрилася раніше всіх . Незважаючи на те , що відкривав арену звичайний матч Серії Б , без зірок і шоу , гру відвідали близько 20 тисяч фанатів.
  На « Арені дас Дунас » пройдуть чотири матчі. Три з них , будемо чесні , виглядають прохідними і виділені Натале за залишковим принципом. 13-го червня Мексика зіграє другий матч турніру проти збірної Камеруну ; через три дні Андердог групи G , Гана і США , битимуться , вже знаючи результат протистояння Німеччина - Португалія . 19 -го числа в Натал приїдуть збірні Греції та Японії , які неодмінно зіграють 0:0 спробують в заочній суперечці обставити Колумбію і Кот д'Івуар. А от у завершальній частині турніру , 24 -го червня , глядачів чекає справжнє футбольне бенкет. Суарес проти Буффона , Кавані проти К'єлліні , Табарес проти Пранделлі - збірні Уругваю та Італії , цілком імовірно , змагатимуться за вихід у 1 / 8 чемпіонату світу.

  господарі

  Футбольний клуб « Америка де Натал » ніколи не хапав зірок з неба бразильського футболу . Вся історія виступів « драконів» (так-так , їх прізвисько місцевої команди збігається з кличкою «Порту» ) у вищій лізі пов'язана з екстремальним форматом самої ліги . У сімдесяті - початку вісімдесятих кількість учасників бразильської Серії А доходило майже до сотні - команди були розбиті на групи , грали в одне коло , вилітали задовго до кінця сезону - і , природно , у такому широкому пулі знаходилося місце командам навіть з кутів країни. Коли пул звузився , «Америка» природним чином перетворилася на команду -ліфт - іноді піднімається в Серію А , приблизно з тією ж періодичністю що вилітає в Серію С. Вищим досягненням команди в історії є 16 - е місце в сезоні- 1997 , а останній сезон « дракони »закінчили в серединці другого бразильського дивізіону.

  У чемпіонаті світу- 1950 Натал не брав участі - і це було закономірно , враховуючи статус міста в той час. Згідно тодішньої перепису населення , населення муніципалітету склало трохи більше 100 тисяч чоловік.
  шаблоны для dle 11.2
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.