Гол: Перальта, 61

Мексика: Очоа, Агилар, Морено, Маркес, Родригес, Лаюн, Васкес, Эррера (Сальсидо, 90+2), Гуардадо (Фабиан, 68), Дос Сантос, Перальта (Х.Эрнандес, 73)

Камерун: Итандж, Джегуэ (Нункеу, 46), Нкулу, Шеджу, Ассу-Экото, Мбиа, Сонг (Вебо, 80), Эно, Муканджо, Это'О, Чупо-Мотинг

Предупреждение: Морено

Колумбійський арбітр дає свисток і "мокрий" матч розпочато. Мексиканці відразу розпочали "активний" пресинг і побігли вперед. Африканці тільки й встигали відкопуватись. Кілька безрезультатних атак збірної Мексики чередувались жорсткою боротьбою в центрі поля.
    А зараз розпочинається найцікавіше: арбітр перед матчем пояснив, напевно, кравцям, що граєм не у футбол, а в "ви забивайте собі, а я свистітиму офсайди)". Дос Сантос точно був не в курсі, бо загнав шкіряного в сітку, після однієї з небезпечних мексиканських атак, але арбітр підняв флажок. Офсайду не було.
    Камерунці встигли відповісти аналогічним шляхом, забивши, але з офсайду, гол, який арбітри звісно, що теж не зарахували. Поступово просипаючись, камерунці час-від-часу відповідали напів небезпечними атаками, але все марно. Дощ продовжував вимивати мізки арбітрам...
    Тут Дос Сантос попробував і вдруге забити, але арбітр явно поставив на "тотул менше", тому гол теж не зараховано. Чистий гол...
    Мабуть арбітр матчу спрей для ліній не якісний використовує або не за призначенням. Рахунок далі 0:0. Ух, як цікаво, чим все закінчиться?
    Під кінець тайму той же Дос Сантос "нагло" малював пенальті, але арбітр все міцніше стискав "експрес" в руці)

2-тайм
    Вихід Перальти сам-на-сам нічим не закінчився, хоч і воротар камерунців,
    по якійсь незрозумілій методиці, як міг відвертався від мяча , але той випадково потрапив йому в ногу. Насправді Камерун досить не погано
    виглядає і досить активно рухається по полі та дається в знаки брак техніки
    58 хв - небезпечний штрафний пробивають камерунці. Мяч рикошетом потрапляє в спину мексиканцю в стінці і підступно
    летить біля стійки.
    За кілька хвилин Перальта Забиває на добиванні, після чудового сейву воротаря Камеруна. Арбітр, глянувши на годинник,
    подумки подумав, що часу вже обмаль і зарахував гол, щоб не привертати уваги і підозр.
    На 83 хв. після удару камерунця мяч влучив Маркесу в руку, проте цей ймовірний пенальті не входив в фінансові плани арбітра, тому вільний удар)
    На 90хвилині після навісу головою африканець точно пробив повз воротаря, проте Гільєрмо Очоа створив суперсейв
    і впіймав шкіряного.
    Відразу пролунала відповідь "по мексиканськи": Чічеріто змарнував 100% момент. Додано 4 хвилини до основного часу,
    проте арбітр розуміє, що грається з вогнем і свистить на третій доданій хвилині. Експрес врятовано)
    Нагадаю, що колумбієць і кореєць (арбітр вчорашнього матчу Бразилія-Хорватія) поставили експрес на двох: Бразилія -1 і Мексика-Камерун тотал менше)))
    Принаймі так здається по їхньому суддівстві.