• ,

Колумбія - Греція 3:0 (14.06.2014)

Категория: Group C / news / Останні новини футболу / Відео

Чемпіонат світу 2014. Група "С". Перший тур

ЧМ-2014. Колумбія - Греція 3:0. Очікувана перемога Південної Америки - изображение 1ЧМ-2014. Колумбія - Греція 3:0. Очікувана перемога Південної Америки - изображение 2

Белу-Орізонті. Стадіон: «Мінейран»

Головний арбітр: Марк Гейгер (Бічвуд, Нью-Джерсі, США)

Колумбія - Греція 3:0

Голи: Армеро 6, Гутьєррес 59, Родрігес 90+3

Колумбія: Оспіна, Суньїга, Ібарбо, Куадрадо, Родрігес, Гутьєррес (Мартінес 76), Агілар (Мехья 68), Армеро (Ар'яс 74), Санчес, Йепес, Сапата

Греція: Карнезіс, Кацураніс, Холебас, Папастатопулос, Гекас (Мітроглу 64), Торосідіс, Салпінгідіс (Фетфацидіс 57), Коне (Карагуніс 78), Самарас, Манолас, Манніатіс

Попередження: Санчес 26 - Папастатопулос 52, Салпінгідіс 55

1-тайм
    Багацько щось голів забивається на чемпіонаті світу 2014. І збірна Колумбії не відстає в цьому показнику.
    Вже на 5 хвилині колумбійці виходять вперед. Одразу троє гравців були в пасивному офсайді. 1-0
    Після голу південноамериканці стали в захист, тому греки були змушені атакувати.
    Та не все вдавалось піринейцям, а точніше нічого. Ну ніякі греки в атаці: ні удару, ні пасу, навіть не стараються.
    Досить активно грає по обох флангах колумбієць Ібардо. Під кінець тайму воротар Колумбії творить дива на воротах,
    витягуючи мертвий мяч з девятки.

2-тайм
    На початку тайму Самарас малював пенальті, проте арбітр не відреагував. От не розумію арбітрів в таких ситуаціях.
    Якщо штовхали - це пенальті, якщо просто впав в штрафній - це в 95% катрочка за симуляцію.
    До речі за ударама в ствір воріт попереду грецька команда. Та й забігали греки набагато активніше в другому таймі.
    58 хв. Теофіло Гутєрес забиває практично з лінії воріт після кутового прострілу. 2-0
    Далі Гекас головою пробиває в перекладину колумбійців.
    Родрігес на останній доданій хвилині забиває третій гол грецькій збірній. 3-0
    Сплячі греки йдуть допивати ранішню каву в роздягальню.