Категория: Group D / news / Останні новини футболу

ЧМ-2014. Уругвай - Коста-Рика 1:3. Мат в три хода - изображение 1
    ЧМ-2014. Уругвай - Коста-Рика 1:3. Мат в три хода - изображение 2

Голы: Кавани 23 (пен.) - Кэмпбелл 54, Дуарте 57, Уренья 84

Уругвай: Касерес, Кавани, Аревало Риос, Перейра, Стуани, Форлан (А.Гонсалес 60), Родригес (Эрнандес 76), Гаргано (Лодейро 60), Годин, Лугано, Муслера

Коста-Рика: Навас, Техеда (Куберо 74), Гамбоа, Диас, Руис (Уренья 83), Кэмпбелл, Боланьос (Баррантес 89), Дуарте, Борхес, Уманья, Д.Гонсалес

Предупреждения: Лугано 50, Гаргано 56, Касерес 81

1-тайм
    Дасить активно розпочався перший тайм з боку обох команд. Суперники відразу розпочали по черзі марнувати моменти.
    Годін забиває з сантиметрового офсайду. Не зараховано.
    22хв. Пенальті. Заслужений. Костаріканець обома руками обнімав капітана Уругваю Лугано в штрафному майданчику. Кавані впевнено реалізовує пенальті. Хоч і голкіпер досить точно вгадав рух польоту м’яча. Але... 1:0
    Через декілька хвилин не зволікали і з відповіддю костаріканці: Кембел небезпечно пробивав зза меж штрафного майданчика. Мимо.
    на 44 хвилині Дієго Форлан пробиває з п’ятачка і відрекошетений від ноги захисника м’яч ледь не залітає за комірець воротарю з Коста-Ріки.
    Уругвай з мінімальною перевагою йде на перерву в якості переможця першого тайму.

2-тайм
    На другий тайм костаріканці вийшли самі не свої і відразу побігли вперед. Проте з цього нічого путнього не виходило.
    Штрафний. Лугано зфолив, за що і отримав гірчичник. Воротаря розстрілюють впритул, проте марно - він на поготові.
    Чудовий фланговий прохід костаріканцями, що закінчився навісом в штрафний майданчик, на який відгукнувся Кембел. Чудовим і грамотним ударом в кут воріт зрівнює рахунок. 1:1
    За три хвилини знову забивають костаріканці. Руіз вдоло підставився і заробив небезпечний штрайний біля воріт Уругваю. На навіс на дальній штанзі відгукнувся Дуарте і в падінні головою пробив в дальній від голкіпера кут. 1:2
    Назріває сенсація. Пора би вже Уругваю підібрати свої два шкіряні м’ячі з газону, стиснути в кулак і показати соперникам - хто тут господар.
    На 63 хвилині уругвайцям не вдається атака і на контраатаці костаріканці ледь не забили третього. Кембел прицільним дальнім ударом послав м’яча кілька сантиметрів біля хрестовини. Мимо.
    Pura Vida - скандують костаріканські вболівальники, що означає "чисте життя" іспанською.
    70хв. Кавані завдає удару головою та воротар на місці.
    Коста-Ріка грає дуже просто: від захисту, контра атака або винос. Поки діє...
    84хв. Уренья, після шедеврального пасу від Кембела, виходить сам на сам і котить груголого повз воротаря Уругваю. 1:3
    Жалюгідний і безпорадний Уругвай не знає, що з ними коїться.
    На 94 хвилині Перейра вже в котре нахабно сфолив (вдарив по ногам Кембела) за що і получив червону картку. За таке треба не в роздягальню відправляти, а на Сибір.
    Свисток. Ще одна сенсація. Вітаємо збірну Коста-Ріки з вольовою перемогою.